AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
zibi

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: zibi »

dzieki stary bardzo mi pomogles. Poprostu musze wziasc sie ostro do pracy i duzo trenowac i tak zrobie. Jak niebede jeszcze czegos wiedzial to sie zglosze jeszcze raz wielkie dzieki pozdro
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Nie ma sprawy. W razie czego służe pomocą. W ramach posiadanej wiedzy oczywiście
zibi

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: zibi »

siemka to znowu ja sorki ze Cie znowu mecze mam jeszcze pytanko co do tej pilki noznej co bede musial zrobic jakas zonglerke czy cos takiego?

tin/Jeden post w zupełności wystarczy. Nie pisz kilku takich samych.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2007, o 21:53 przez zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

To juz jak zaliczysz sprawnościowe i zaliczasz zasady wybranego sportu(i to ne na wszystkich AWF) możesz dostać zadanie z piłką. Ale niekoniecznie żonglerke.
Najlepiej idź jeszcze do jakiejś drózyny na trening. jak jestes dobry to Cie wezmą. Niekoniecznie zawsze wyjdziesz w pierwszym składzie ale papiery z klubu z referencjami na AWF dostaniesz. Bo na samym AWFie możesz nie mieć szansy pokazać swoich umiejetności.
zibi

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: zibi »

zasady sportu czyli co mianowicie?
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Wszystko o co można zapytać. Qmpelzdawał wybrał zasady siatkówki na krakowskim to dostał pytania o ciśnienie piłki i natężenie oświetlenia podczas mistrzostw świata. moga naprawde zapytać o wszystko co jest w zasadach. Głównie pytaja o wymiary boiska, liczbe sędziów, ograniczenia zwiazane z ubiorem. Ale wszystko zalezy od AWf-u.
Ale skupiaja się raczej na tym pierwszym teście sprawnościowym. potem ewentualnie dodatkowe. Pozatym słyszałem, ze maja byc na wszystkich AWF ujednolicenia w tym roku i to ma zniknąc. Dlatego próbuj sie załapać do jakiegos klubu.
Gaster

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Gaster »

a czy chemia jest trudna na AWF? bo biologia to pikus, ale chemia lezy
Nowy

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Nowy »

Ale co daje to ze gram w klubie?Grałem przez pare lat ale teraz przestałem.ale jesli bede chciał to w kazdej chwili mogę zaczać od nowa.Zwykła deklaracja od prezesa ze gram w klubie w tym przypadku w Między okregowym(5 LIga seniorow)Nowosadecko-tarnowskiczy to w jakims stopniu bedzie mialo znaczeniai w jakim stopniu
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Piąta liga? Myślę, że to troche za nisko dla AWF-u. Ale zawsze masz dodatkowy papierek. jak wezma pod uwage to możesz dostac kilka dodatkowych punktów. Tylko jesli nie grałes to moga róznie potraktować. Chodzi im o forme jaka prezentujesz. Ale wszystko zalezy od tego na który AWF idziesz. Pozatym jakies zmiany maja byc i w marcu, albo kwietniu dokładnie na stronkach wszystko napisza.
pozatym zawsze łatwiej zdac testy sprawnościowe.
Kuba-nowy

LISTEN:)

Post autor: Kuba-nowy »

a czy trudno dostać sie na AWF do Rzeszowa?Bo zdaje wszytsko na podstawie.Biol ang i pol.przylozylem sie do nauki i tak myśłe ze powino byc dobrze.chicłąbym bardzoprobno poszla mi tak ok średnio 65% nie orientujecie sie jest tu nma forum ktos kto uczeszczal na AWF do rzeszowa lub jest obecnie studentemalbo jakies forum moze awfu znacie
Ka¶ka

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Ka¶ka »

hej.słuchajciemoŻe wiecie jakie musze zdawać przedmioty rozszerzone na maturze Żeby się dostać na Warszawski AWFprosze pomóŻcie.
Kamil

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Kamil »

Siemka. Mam pytanko jak będę miał same trójki na świadectwie a będę dpbry w sporcie to przyjmią mnie na AWF
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: tin »

Poczytajcie troche to co juz jest napisane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości