ile kosztuje chomik

BossX

ile kosztuja chomiki

Post autor: BossX »

Ile koszztuja chomiki bo chce se kupic i niewiem ile kasy szykowac. ?
Kamyczek87
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 20:11

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kamyczek87 »

Około 8-10 złotych.
I nie mówi(pisze ) się se,ale sobie!.
BossX

klatka

Post autor: BossX »

Dzieki za pomoc.

A ile kosztuje klatka taka dla 2 chomików ?

[ Dodano: Pon Sty 15, 2007 18:51 ]
Kamyczek87, ile kosztuje klatka
Kerka
Posty: 20
Rejestracja: 8 gru 2006, o 01:41

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kerka »

Chomik syryjski jest typowym samotnikiem - nie trzyma się dwóch w jednej klatce. Krótko- jeden drugiego zagryzie.
Chomik dżungarski - zastanów się czy na pewno chesz kupić dwa. Chomiki bardzo chętnie się mnożą, z tych dwóch w niedługim czasie zrobi się Jeśli już to dwa tej samej płci.
Natomiast klatki dla chomika można kupić już od 30 zł. Oczywiście, jeśli jest miejsce i fundusz - im większa tym lepsza. Dla dżungara musi być tak gęsta jak dla myszki żeby nie wyszedł. Akwarium dla chomika nie polecam, bardzo łatwo z niego uciekają i jest trudniejsze w utrzymaniu czystości. Dobrym rozwiązaniem jest, jak napisał Kamyczek87 Duna, ale ta klatka pod tą nazwą już nie istnieje na rynku (chyba że jakiś sklep ma jeszcze ) Jest nowy producent Animals a nazwa KUBA z wyposażeniem (ok 90 zł) i bez wyposażenia (ok. 65 zł). I jak na razie w jednym rozmiarze. (Duna miała 3 ).
Kamyczek87
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 20:11

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kamyczek87 »

Kerka pisze:Chomik syryjski jest typowym samotnikiem - nie trzyma się dwóch w jednej klatce. Krótko- jeden drugiego zagryzie.
Chomik dżungarski - zastanów się czy na pewno chesz kupić dwa. Chomiki bardzo chętnie się mnożą, z tych dwóch w niedługim czasie zrobi się Jeśli już to dwa tej samej płci.
Natomiast klatki dla chomika można kupić już od 30 zł. Oczywiście, jeśli jest miejsce i fundusz - im większa tym lepsza. Dla dżungara musi być tak gęsta jak dla myszki żeby nie wyszedł. Akwarium dla chomika nie polecam, bardzo łatwo z niego uciekają i jest trudniejsze w utrzymaniu czystości. Dobrym rozwiązaniem jest, jak napisał Kamyczek87 Duna, ale ta klatka pod tą nazwą już nie istnieje na rynku (chyba że jakiś sklep ma jeszcze ) Jest nowy producent Animals a nazwa KUBA z wyposażeniem (ok 90 zł) i bez wyposażenia (ok. 65 zł). I jak na razie w jednym rozmiarze. (Duna miała 3 ).
Prawdziwa Duna Ferplastowa nadal istnieje,z tego co wiem to dostępne są dwa rozmiary.
Ja mam Mini Dune Hamster i Dunopodobną klatke firmy Savic,świetne klatki,polecam.
Kerka
Posty: 20
Rejestracja: 8 gru 2006, o 01:41

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kerka »

Jedynym (jeśli się nie mylę) dystrybutorem Duny Ferplastu było Euro Zoo. Niestety, włoskiej już od dłuższego czasu nie ma. Jest dostepna tylko Animalsa - z korzyścią dla klientów, jest tańsza. Ja osobiście też używam Duny od paru lat - niezniszczalna.
Kamyczek87
Posty: 49
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 20:11

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kamyczek87 »

są dostepne te prawdziwe Duny .Ja kupiłam swoja też w sklepie internetowym,bo u mnie w mieście takiej klatki nie uraczysz.
Kerka
Posty: 20
Rejestracja: 8 gru 2006, o 01:41

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Kerka »

A pytałaś się ich kiedy zamówili towar ? Napisałam wcześniej ."chyba że jakiś sklep jeszcze ją ma. Mam sklep zoo, i od ponad pół roku na hurt. jest niedostępna jako Duna Ferplastu.
_angel_

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: _angel_ »

A jak bym chciał trzymać 2 syryjskie najlepiej tej samej płci to moŻna trzymać 2 chcyba nic sobie nie zrobią jeśli bedą od małego w jednej klatce co nie
Syryjki to typowe samotniki. NA początku będzie ok ale gdy zaczną dorastać będa toczyć ciągłe walki. Jedynie syryjskie satynowe i syr. długowłose są bardziej łagodne (takŻe w stosunku do innych chomików). jednak je trudiej dostać i tak nic Ci nie gwarantuje, Że na 100% będzie wszystko ok.
Olga

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: Olga »

Chomik syryjski kosztuje ok 10-15 zł. Klatka dla jednego chomika ok. 35 zł a dla dwóch chomików ok. 40-45 zł
ola

Re: ile kosztuje chomik

Post autor: ola »

chomik mniej więcej kosztuje ok. 10 zł. no, nie wiem jak w innych sklepach, ale u mnie w moim mieście to 10 zł, a klatkę kupiłam za 45 zł. duŻą i bardzo wytrzymałą. :)
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości