[Link] XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

hysteria123 pisze:Wybuch Krakatau był w 1883, a nie 1833. Cóż .
Cóż to jest te 50 lat w przypadku wieczności
Awatar użytkownika
hysteria123
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 20:02

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: hysteria123 »

borodziej pisze:Czyżbyś już dojechała do domku?
2,5h pociągiem D
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

To luzik
Jakie wrażenie?
Awatar użytkownika
hysteria123
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 20:02

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: hysteria123 »

Hmm. Szczerze organizacyjnie tak sobie . Ale i tak bardzo mi się podobało D Jeśli chodzi o samą olimpiadę - no cóż. Za rok się uda
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: borodziej »

hysteria123 pisze:Hmm. Szczerze organizacyjnie tak sobie . Ale i tak bardzo mi się podobało D Jeśli chodzi o samą olimpiadę - no cóż. Za rok się uda
Zdanie, które nie wymaga komentarza Powodzenia za rok!
maszynkadomiesa
Posty: 104
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 17:32

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: maszynkadomiesa »

Wiadomo już, gdzie spotykamy się za rok?
misiek2010
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2010, o 21:46

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: misiek2010 »

A ja ty razem miałem 40 pkt -.- Hehe a w tamtym roku 1 pkt mi brakło do przejścia na województwie No, ale teraz mam za sobą 14,5 h podróży (pociąg 1- pociąg 2- autobus 1- autobus 2) i wreszcie można odpocząć Pozdrawiam wszystkich uczestników finału !
Hpplttlbzr
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:03

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: Hpplttlbzr »

Również 40 pkt. W tamtym roku brakło 2 pkt do dogrywki, 3 do bezpiecznego wejścia, w tym - 1 do dogrywki, 2 żeby wejść bezpośrednio. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że dla mnie nie będzie już następnego razu". Pozostanie mi tylko kupa pozytywnych wspomnień związanych z tą olimpiadą
Awatar użytkownika
KamilB
Posty: 250
Rejestracja: 23 gru 2010, o 19:51

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: KamilB »

Nie wiem, czy już się domyśliliście, ale Kamil z I miejsca to ja Po dwóch dogrywkach, ale udało się

Generalnie było OK - atmosfera, zakwaterowanie, organizacja (no, może czasem było trochę zamieszania ).
Najlepszy był nasz wesoły tramwaj - nie wierz w żadne jego słowo itd. - normalnie wtedy popłakałem się ze śmiechu
Jedyne, co mi się nie spodobało, to rozbieżność ocen na finale ustnym , ale chyba co roku jest to samo.
misiek2010
Posty: 26
Rejestracja: 2 maja 2010, o 21:46

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: misiek2010 »

Hpplttlbzr pisze: dla mnie nie będzie już następnego razu".
Dla mnie tak samo Ale co by nie było, poznało się fajnych ludzi i ogólnie było warto pojechać A ty Hpplttlbzr z którego województwa byłeś?
Awatar użytkownika
hysteria123
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 20:02

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: hysteria123 »

Gratuluję Kamil I straszliwie Ci zazdroszczę tego skutera ! :OO
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: choinka_91 »

No jasne!OWE to fajna sprawa.Sama zostałam finalistką w 2009.Nie wiem jak przez ostatnie 2 lata ale mysm naprawde mieli porąbany zestaw pytań.Na caloroczny zbior Aury i Przyrody polskiej było tylko jedno pytanie:p
Ale nie wazne.Mysmy mieli finalw Warcinie.Zadupie, ale mają fajny szpital dla ptaków.Razem z kolegą zamiast na jakies durne ekoforumowisko poszlismy ogladac male krogulce.
Poznaliśmy wielu fajnych ludzi i ogolnie bylo smiesznie.Mozecie mi powiedziec kto w tym roku byl opiekunem grupy z małopolski.Jestem skłonna o cos spytac,jezeli to Pan Stanowski:P
Hpplttlbzr
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:03

Re: XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2011)

Post autor: Hpplttlbzr »

misiek2010 pisze:Dla mnie tak samo Ale co by nie było, poznało się fajnych ludzi i ogólnie było warto pojechać A ty Hpplttlbzr z którego województwa byłeś?
Śląskie a Ty?

Mnie osobiście zdziwił fakt, że nie doliczono punktów z części pisemnej do tych z części ustnej. Nie kojarzę, jak było ostatnio, ale i tak byłem tym zaskoczony D Wg mnie suma tych wyników dałaby pełniejszy obraz wiedzy i/lub szczęścia uczestników

A, no i gratuluję elicie elit, a szczególnie wierzchołkowi tej elity elit!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości