tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Mictlan
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2007, o 10:36

Re: tabletki SESJA

Post autor: Mictlan »

Jeżeli chodzi o stymulacje organizmu poprzez środki takie jak tabletki to polecam tusiplex. Jest on wyrabiany na bazie pochodnej amfetaminy o podobnym działaniu co pierwotna amfetamina.
W połączeniu z kawą daje to po prostu efekt pobudzenia organizmu, a co za tym idzie, nie można zasnąć i roznosi człowieka energia.
Nie próbowałem ale widziałem tych co to próbowali, widać było efekty.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: tabletki SESJA

Post autor: Vinci »

Zapewne te tabletki (tusipex a nie tusiplex) zawieraja efedrynę, podobnie jak syrop, bądz tableki, na kaszel tussipect. Trzeba wypic okolo 5 butlek tego syropu zeby poczuć działanie, faktycznie spac sie nie chce i troche poporawia koncentracje, choc moze to byc subiektywne odczucie lub sila autosugestii. Nalezy sie tylko zastanowic czy konsekwencje wipicia takiej ilosci syropu sa oby napewno wieksze niz korzyści z tego płynące.
Angel7
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 10:24

Re: tabletki SESJA

Post autor: Angel7 »

EEE. tam. na mnie działa R20, RedBull, Burn.itp, ale w końcu odstawiam. wkońcu już po sesji
Agulaa88
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2007, o 11:14

Re: tabletki SESJA

Post autor: Agulaa88 »

To ze kfeina pomaga wam byc bardziej aktywnym nie znaczy ze dobrze wpływa na koncentracje i pamięc. Kawa wypłukuje magnez z organizmu i efekt jest odwroty do zamierzonego. A po tych tabletkach wspomagających koncentracjei pamiec wy chyba spodziewacie sie cudow, to oczywiste ze zadna tabletka za was sie niczego nie nauczy, ale ma wam w tym pomoc. Od niej nie bedziecie madrzejsi, wasz iloraz inteligencji nie skoczy gwałtownie w gore. Idzie tu głownie o koncentracje bo jej brak przeszkadza w nauce ( no i warunki w jakich sie uczymy). Apeluje tu głownie do tych ktorzy jak jzu powiedziałam spodziewaja sie cudow. Sorry, ale leniwym to nawet tabletki nie pomoga.
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ewita »

Odnośnie tabletek TUSSIPECT na bazie amfetaminy.
są genialne, tylko trzeba je brać począwszy od małych dawek, bo szybko można się uzależnić (coś o tym wiem). pobudzają świetnie do roboty, tylko ręce się trzęsą i serce pika strasznie. no i w teorii są one na kaszel. dużo osób je bierze również, by schudnąć, bo nie czuć głodu różnica między syropem, a tabletkami jest taka, że syrop zawiera o wiele mniej tej substancji amfopodobnej (coś na e wymknęło mi z głowy) wystarczy tylko 6-8 tabletek na początek żeby działało, a syropu trzeba wypić pare buteleczek. A tu trzeba też liczyć się z kosztami. Tabsy tussi kosztują tylko 6 zybli. ale naprawde nie polecam, bo można się łatwo uzależnić, a jak sie bierze regularnie przez dłuższy okres czasu (np. rok) to można nabawić się wielu skutków ubocznych. (np tiki )
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

Ale chyba az tak latwo nie uzalezniaja, to zalezy od konkretnego czlowieka. Ja jeszcze ich nie uzywalem ale siostra gdy studiowala to brala przed ciezszymi egzaminami i pomagalo, studia skonczyla i jakos jej nie ciagnie zeby znowu zaczac brac
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ewita »

no to fakt, zalezy jakie się ma również motywacje
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: tabletki SESJA

Post autor: jillian »

motywacja :zadać i mieć to z głowy,
później i tak sie to zapomina
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ewita »

jillian,
dużo osób je bierze również, by schudnąć, bo nie czuć głodu
Prawdziwa
Posty: 79
Rejestracja: 8 lis 2006, o 15:43

Re: tabletki SESJA

Post autor: Prawdziwa »

Ewita pisze: syrop zawiera o wiele mniej tej substancji amfopodobnej (coś na e wymknęło mi z głowy)
efedryny?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: tabletki SESJA

Post autor: badger »

Prawdziwa pisze:efedryny?
Tak. tussipect zawiera efedrynę
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ewita »

nom właśnie o tą substancje mi chodziło
Ka
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2006, o 08:57

Re: tabletki SESJA

Post autor: Ka »

Jednak Polecałbym Redbulla i dużo wypoczynku. ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości