Kserokopia dowodu osobistego

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: malibuu »

Jeżeli mam dostarczyć kserokopię dowodu osobistego to po prostu wystarczy go skserować na czarno-biało na zwykłej kartce i tyle?
Dziękuje za pomoc:)
Awatar użytkownika
Pakolla Malajestra
Posty: 138
Rejestracja: 28 lip 2010, o 17:22

Re: Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: Pakolla Malajestra »

wiesz to zależy od uczelni, są uczelnie na których się wymaga ksero w kolorze i powiększeniu żeby móc odczytać dane bez używania lupy, a są uczelnie, na których to obojętne, a wystarczy powiększyć tylko na czarno - białe. Najlepiej zadzwoń i zapytaj się
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: SilentShout »

Nie wiem jak będzie u Ciebie, ale jak składałam na UMB to sobie skserowałam dowód z obu stron, w normalnych rozmiarach i w czarno-białym kolorze na domowym kserze. Nie było idealnie bo tusz mi się kończył, ale pani w rekrutacji porównała tylko numer oryginału i ksera, a później potwierdziła zgodność, wepchnęła do teczki i tyle.
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: malibuu »

Dzięki za odpowiedzi.
Interesuje mnie ŚUM, jest ktos z ŚUM
gego91
Posty: 39
Rejestracja: 23 paź 2008, o 15:16

Re: Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: gego91 »

ja
jade w poniedzialek zawiezc papiery na farmacje. Po roku nauki na poprawe maturki w koncu sie udalo D
jezeli chodzi o ten dowod to mi pani powiedziala ze jak sie nie wezmie tego ksera to na miejscu to zrobia, ale nie wiem na jakim ty wydziale jestes
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Kserokopia dowodu osobistego

Post autor: malibuu »

Wydział opieki zdrowotnej

No i gratuluję, że Ci się udało!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości