Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
agatixx
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2011, o 11:17

Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: agatixx »

Mam pytanie: na maturze z chemii dostajemy układ okresowy (podobno jest na CKE wzór, ale gdy weszłam w podany link, było napisane, że nie mam autoryzacji ) i czy dostaniemy również tabelę rozpuszczalności soli i wodorotlenków?
Dziękuję za odpowiedzi
zdaję za rok i już się cała trzęsę
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: Gitarowa »

nie trzęś się. Wakacje są- korzystaj i odpoczywaj, bo niedługo czeka cię ciężka praca
agatixx
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2011, o 11:17

Re: Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: agatixx »

Ale ja w LO byłam w klasie humanistycznej i dzień przed oddaniem stwierdziłam, że ciągnie mnie medycyna i poszłam na pielęgniarstwo, jestem na drugim roku. Od maja przerabiam wszystko do przyszłorocznej matury i mam nadzieję na lekarski Takie marzenie zobaczymy co z tego wyjdzie
Koleżanka z klasy biol-chem, jedna z najlepszych uczennic w szkole, nagroda dyrektora, a na medycynę się 2 razy nie dostała to co dopiero taka ja, po humanie więc mogę się trząść i uczyć już we wakacje
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: Gitarowa »

ja też byłam po humanie i też zdawałam na medycynę po innych studiach (i to humanistycznych!). I w sumie.też się trzęsłam już w wakacje.
powodzenia!
agatixx
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2011, o 11:17

Re: Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: agatixx »

Haha o no proszę! to doskonale rozumiesz w jakiej jestem sytuacji 1 zajęcia z biochemii, ja siedzę jak taki gamoń Teraz właśnie szukam coś o hydroksosolach i wodorosolach, bo w 1 części podręcznika nic nie ma (muszę kolejne na Allegro sobie zamówić, Operonu), a ja nie mam pojęcia co to jest wcześniej chodziłam na korepetycje, ale korepetytorka była trochę dla mnie za miła i za bardzo mnie chwaliła, a tak nie wolno ( ), więc teraz wybieram się do wrednej profesorki, która już przygotowywała do matury na lekarski (i to sukcesywnie ) t jeszcze licencjat ale nienawidzę bezczynności, bo mnie bardziej męczy! Byłaś w tej sytuacji co ja więc jeśli możesz mi coś polecić (materiały, książki, sposób uczenia cokolwiek! ) to byłabym wdzięczna
ciekawskyyety
Posty: 88
Rejestracja: 3 maja 2011, o 09:00

Re: Co dostajemy na maturze z chemii? (układ okresowy, tabele?)

Post autor: ciekawskyyety »

Co do książek to persona, witowski, pazdro, operon, bukała, różne repetytoria itd. poszukaj na forum .

Powodzenia i wytrwałości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości