bezpieczeństwo i problemy etyczne współczesnej biotechnologi

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
AnGel
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2007, o 11:53

bezpieczeństwo i problemy etyczne współczesnej biotechnologi

Post autor: AnGel »

Wiem ze wyda się to trochę głupie, na ale trudno otóż chodzi o to ze mam do napisania referat na temat bezpieczeństwa i problemów etycznych współczesnej biotechnologii a ponieważ jestem troszkę blada z genetyki i ogólnie z biologii mam do was wielką prośbę czy moglibyście mi troszkę pomóc i podać jakieś definicje i przykłady cokolwiek związanego z tematem bardzo was proszę to naprawdę ważna sprawa dla mnie a mam czas tylko do 18

Licze na waszą pomoc
thx
Ostatnio zmieniony 17 sty 2007, o 13:46 przez AnGel, łącznie zmieniany 1 raz.
HELCIA

Re: bezpieczeństwo i problemy etyczne współczesnej biotechnologi

Post autor: HELCIA »

Ja nie wiem jak to zrobić z tej biologii pomóŻcie proszę o biotechnologii.

JAKIE KORZY¦CI TWOIM ZDANIEM DAJE człowiekowi rozwój biotechnologii, a jakie wiąŻą sie z tym zagroŻenia (takŻe etyczne)?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2007, o 21:30 przez HELCIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: bezpieczeństwo i problemy etyczne współczesnej biotechnologi

Post autor: przyrodnik »

Helcia, potrzebujesz tego do szkoły (jakiej gim. liceum?), na studia?
HELCIA

Re: bezpieczeństwo i problemy etyczne współczesnej biotechnologi

Post autor: HELCIA »

zrobiłam z biologi dzieki za stronki heheh buziki ale jeszcze sie odezwe jak cos bedzie pozdrod
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości