przeniesienie do Olsztyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Sephora »

czyli wchodzi w gr? tylko repeta, a z biochemii nie daj? warunków tj. z anatomii?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Mårran »

Jestem

Warunki dawali ludziom, którzy byli dopuszczeni, ale oblali egzamin, przynajmniej rok temu tak by?o.

W sumie dyskusj? o biochemii na GUMedzie lepiej prowadzi? na forum GUMedu, bo st?d nas zaraz wywal?
Pani Buka
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Aszyn »

humbaczek pisze:ale potem i tak trzeba i na ten 3 rok? wiec to nic nie daje tak na prawde.
jeden rok w plecy to jeszcze nic wielkiego. je?li b?dziesz si? stara? i wyniesiesz lekcj? z powtarzanego roku to w nast?pnych b?dzie sz?o jak po ma?le.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Mårran »

je?li b?dziesz si? stara? i wyniesiesz lekcj? z powtarzanego roku to w nast?pnych b?dzie sz?o jak po ma?le.
Wiesz, chyba nie za bardzo ogarniasz powtarzanie biochy Sama by?am blisko repety z biochemii, sporo zale?y od asystenta, który uk?ada ko?a (w tym roku jeden kole? zrobi? statystyk? i wysz?o, ?e to prawda, gdy? zawsze oskar?ano studentów, ?e si? usprawiedliwiaj? tylko). Sama s?ysza?am, jak nasza asystent przysz?a do drugiej i chwali?a si?, ile to ona uwali?a osób. Tak wi?c stwierdzenie o staraniu si? i wyniesieniu lekcji jest troch? nie teges. Chocia? nie zaprzeczam, ?e najwi?cej ludzi odpada olewaj?cych
Pani Buka
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Sephora »

popieram Kardiolog,u nas mo?na odczu? ?e biochemia to bo?ek, a asystenci robi? co chc?, mo?e i lepiej ?e wprowadz? ko?a centralne, ?atwe czy trudne ale przynajmniej jaki? sposób sprawiedliwej oceny bo z tym zbieraniem punktów jest ró?nie
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Aszyn »

o Biochemii w Gda?sku nas?ucha?em si? tak du?o jak i anatomii w Katowicach wi?c jestem ?wiadom wszystkiego co piszecie

Ja wychodz? z za?o?enia, ?e spina? po?lady trzeba ca?y rok. Gdybym np. zacz sobie odpuszcza? histo u nas, to pewnie sko?czy?bym zbójem (wiem, ?e du cz? mojego roku to czeka), a tak to na chwil? obecn? mog? 2.0 zbiera? z wejsciów i mam lajty.

btw. zbój mamy ten sam co Wy (Prof. Kmie?)
humbaczek
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:14

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: humbaczek »

hej a nie wiesz czy mo?na przenie si? do Olsztyna na 2. rok i wzi? awansem przedmioty z 3. roku w ten sposób by potem przej na 4. rok i wtedy wzi? przedmioty niedobitki z 3. ?



jestem dobity t? bioch? i nie wiem co robi?. ju? nawet zwyk?a pomoc psychologiczna by si? przyda?a.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Aszyn »

Takie co? jak przeskoczenie roku nie przejdzie. U nas nie ma ?adnych przeskoków, nawet jak ludzie nie zdaj? przedmiotu. Co najwy?ej mog? na zapas bra? co? z roku wy?ej, ale rok pó?niej i tak musz? ten rok przesiedzie? (ale maj? ?atwiej). Je?li nie chcesz powtarza? biochemii, to spróbuj si? zorientowa?, czy na 2 rok Ci? u nas przyjm? i czy mo?esz robi? sobie co? z 3go. Przynajmniej biochemia nie jest taka jak w Gda?sku.
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: souljah »

Je?li si? ?adnie u?miechasz i lubisz herbat? to nie masz si? co martwi? o biochemi? w Olsztynie.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Pepik »

Aszyn pisze:. Przynajmniej biochemia nie jest taka jak w Gda?sku.
je?eli nie miales jeszcze biochemii z Cioci? to nic nie wiesz na ten temat.Sytuacja na tym przedmiocie dla co nie których by?a bardzo cika pomimo tego ze posiadali wiedz? wi?ksz? od tych którzy mieli luzy. Na szcz?scie s? jeszcze asystenci którzy nie s? subiektywni
humbaczek
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:14

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: humbaczek »

wola?bym po prostu pój warukowo na 3. rok, i jednocze?nie robi? t? bioche. bo troche mi g?upio powtarza? 2. rok, gdzie mam 8 przedmiotów zaliczonych w pierwszym terminie i niedopuszczenie z biochy.

powiedzcie ze w Olsztynie da si? to za?atwi?!
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: przeniesienie do Olsztyna

Post autor: Ewakuacja »

nie da sie tego zalatwic. analogicznie jest na medycynie weterynaryjnej. niezaliczona biochemia=powtarzanie roku,a awansem mozna robic jakies pierdoly.zaliczysz egzamin z biochemii - idziesz na 3 rok i masz wieksze luzy po zrobieniu wczesniej jakis przedmiotow.
na podstawie mojego wydzialu moge powiedziec - repeta to nie koniec swiata potraktuj to jak moment, w ktorym mozesz zrobic jakies dodatkowe rzeczy, ktore nie wiaza sie ze studiami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości