olimpiada biologiczna gimnazjum 2011/2012 woj.mazowieckie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Madleine
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2011, o 18:39

olimpiada biologiczna gimnazjum 2011/2012 woj.mazowieckie

Post autor: Madleine »

hej!
Jestem w I klasie gim. i w przyszlym roku postanowilam pierwszy raz wziąć udzial w olimpiadzie biologicznej. Zajrzalam dziś na stronie warszawskiego kuratorium i temat 2011/2012 brzmi: Tajemnice świata zwierząt". Chcialabym rozpocząć naukę w wakacje, bo wiem że czeka mnie dużo pracy. Tylko problem polega na tym, że nie wiem z jakich książek mam korzystać, podręczników, internetu? Co polecacie? I czy na I etap trzeba znać zakres calych trzech lat gimnazjum? Czy tylko zakres wiadomosci na I etap? Czy wiecie kiedy są I, II etap? Macie może arkusze poprzednich testów? Bo nigdzie nie mogę znaleźć. A wogóle jak wyglądają te testy? Jak przeżycia? I jeszcze raz: z jakich materialów korzystać
Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Kasia888
Posty: 745
Rejestracja: 29 sie 2011, o 13:38

Re: olimpiada biologiczna gimnazjum 2011/2012 woj.mazowieckie

Post autor: Kasia888 »

chciałabym wziąć udział w tym konkursie ale sama nie wiem od czego zacząć

na razie przejrzałam testy konkursowe z różnych województw i liiteraturę z moich bibliotek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość