Strzykawki odsysające: Antykleszcz i Aspivenin

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
dziki_chwast
Posty: 63
Rejestracja: 28 sie 2007, o 12:35

Strzykawki odsysające: Antykleszcz i Aspivenin

Post autor: dziki_chwast »

Są to strzykawki odsysające.
Pierwsza jest polska i kosztuje znacznie taniej niż ta druga.
Testował Ktoś to z szanownych forumowiczów i co sądzicie o tych strzykawkach? Acha i czy to jest strzykawka jednorazowa?
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: Strzykawki odsysające: Antykleszcz i Aspivenin

Post autor: Tau »

Nie testowałem, ale coś nie coś słyszałem o Tym. Umiejętne zastosowanie pomaga wyjąć kleszcza: lepsze to niż ręczne próby dla osoby niewprawionej. Aczkolwiek może mnie zlinczują ale najlepsze jest odwiedzenie jakieś Przychodni czy SOR gdzie fachowo wyjmą, dadzą środek antyseptyczny ect.

Przyrząd NIE JEST jednorazowy
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Strzykawki odsysające: Antykleszcz i Aspivenin

Post autor: WojtekB »

Tau pisze:Aczkolwiek może mnie zlinczują ale najlepsze jest odwiedzenie jakieś Przychodni czy SOR gdzie fachowo wyjmą, dadzą środek antyseptyczny ect.
Żeby wyśmiali (niestety znam takie przypadki z mojej mieściny ).

Jeżeli sam lub nikt z znajomych (mnie to ratuje, że znam takie osoby) nie ma doświadczenia w wyciąganiu kleszczy to rzeczywiście strzykawki są dobrym rozwiązaniem
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Strzykawki odsysające: Antykleszcz i Aspivenin

Post autor: Stalowy »

Jak to dobrze żyć przy lesie i co wakacje wyciągać 2-3 kleszcze z siebie albo kogoś z domowników
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości