Nowy zbiór Witowskiego do chemii proszę o opinie.

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
nie-mam-pojęcia
Posty: 18
Rejestracja: 8 paź 2011, o 16:26

Nowy zbiór Witowskiego do chemii proszę o opinie.

Post autor: nie-mam-pojęcia »

No właśnie chciałabym prosić o opinie co do zbiorów Witowskiego do chemii.I mam pytanie czy jak przerobie dwa tomy Witowskiego ucząc się z podręczników operonu i jeszcze potem Pazdry czy jakiś inny zbiór + 2h korków tygodniowo dam rade zdać maturę roz. z chemii na jakieś niecałe 90% bo w szkole mam tylko jedną godzinę fakultetów tygodniowo na które moja niekompetentna nauczycielka notorycznie się spóźnia więc nie mam co liczyć na szkołę a jestem w drugiej klasie lo i dopiero teraz zaczęłam rozszerzenie a podstawy mam dwie godziny tygodniowo no pytanie jest czy w ten sposób dam rade zdać przyzwoicie maturę i może polecicie mi jeszcze jakieś zbiory lub podręczniki. I oczywiście proszę o opinie na temat zbioru Witowskiego i jakie ten zbiór daje szanse na przygotowanie się . Z góry dzięki.
Flaw
Posty: 5
Rejestracja: 9 sie 2011, o 19:22

Re: Nowy zbiór Witowskiego do chemii proszę o opinie.

Post autor: Flaw »

Ucz się, rozwiązuj zadania i. nie martw się na zapas Kup sobie zbiory Witowskiego (moim zdaniem jest bardzo dobry), przerabiaj arkusze w klasie maturalnej, nie zniechęcaj się. Powodzenia!
nie-mam-pojęcia
Posty: 18
Rejestracja: 8 paź 2011, o 16:26

Re: Nowy zbiór Witowskiego do chemii proszę o opinie.

Post autor: nie-mam-pojęcia »

Dzięki za informacje tego mi trzeba było
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości