podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
[MeLiska]
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2011, o 22:08

podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: [MeLiska] »

Pilnie potrzebuję Waszej pomocy Czy ogarnięcie podstawy fizyki od zera w przeciągu niespełna 6 miesięcy jest realne? Po nocach śni mi się chociaż te 66% nie wiem od czego zacząć naukę jakie podręczniki kupić jak to wszystko rozplanować, aby moja nauka miała sens, ręce i nogi) Ludzie sukcesupomocy od czego zacząć moje intensywne nauki? Mówią, że podstawa, to sporo teorii + w miarę proste zadania Jak to jest? Jest sens porywać się na podstawę z fizy? Czy zostać przy samej biologii i chemii? Będę wdzięczna każdej dobrej duszy, która udzieli mi jakiejkolwiek rady w fizycznym temacie:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: lith »

A jak ogarniałaś na fizyce w gimnazjum? Bo podstawa z fizy to mniej więcej ten poziom + umiejętność podstawiania do wzorów, które pierwszy raz na oczy widzisz i trochę logicznego myślenia.
Dali
Posty: 160
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:06

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: Dali »

W 6 miesięcy spokojnie można nauczyć się do podstawowej fizyki.
[MeLiska]
Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2011, o 22:08

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: [MeLiska] »

Myślę,że podstawy z gimnazjum mamcoś tam pamiętam późno zdecydowałam się na fizykę, ale w zasadzie nic nie tracę a zyskać mogę wiele, jeżeli doradzicie mi jakie podręczniki, od czego zacząć naukę na własną rękę? Z czego Wy się uczyliście/uczycie?
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: ddaga89 »

Ustal sobie jakiś plan nauki. A później jedyne co potrzebowałam to jakieś krótkie wprowadzenie na przykład z jakiegoś repetytorium. Niestety u mnie nie sprawdziły się, żadne podręczniki. Jedyne co trzeba to zadania, zadania i jeszcze raz zadania.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: wojtak »

Mój nauczyciel stwierdził, że mamy położyć nacisk na teorię, bo rok temu było jej dużo na maturze.
Kiedyś kupowałem z forum zbiory zadań od pewnej dziewczyny, która powiedziała, że jeśli się przyłożyć to w 3 miesiące można się przygotować
Życzę Tobie jak i sobie powodzenia
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: podstawa z fizyki- o co tu chodzi?:/

Post autor: ddaga89 »

No było sporo, ale ja prawie do niej nie zaglądałam a i tak osiągnęłam moim zdaniem fajny wynik Najgorsze dla mnie zawsze były zadania zamknięte. Btw. 14 grudnia mam wizytę w oke więc będę miała trochę świeższy pogląd jak powinnam była napisać maturę z tych przedmiotów to się podzielę na forum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości