XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Awatar użytkownika
19devil94
Posty: 119
Rejestracja: 8 gru 2011, o 15:58

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: 19devil94 »

Gratulacje dla wszystkich

Oficjalnie mam 61 na drugą klasę to chyba nie tak źle, co do testu to prawie że sie modliłam żeby nie dali dużo systematyki a tu. Ale o dziwo dobrze mi to akurat poszło. Chyba najbardziej mi szkoda zmienionych odpowiedzi z dobrej na złą .
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: North »

Aha, sorry. Też się zastanawiałem, bo strasznie mnie korciło do tej transformacji nowotworowej. Ale w tej odpowiedzi było także o tym, że w czasie normalnego życia one nie ulegają ekspresji, a to nieprawda. Po prostu w momencie transformacji ulegają one albo amplifikacji, albo nadmiernej ekspresji. Zostaje odp. A.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

zoo_, może mnie widziałaś, co? Nazwisko na A, pierwszy rząd w sali nr 1., wysoka, długie włosy

North, Ty pijesz z radości, ja pójdę pić z rozpaczy
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: zoo_ »

Jane Doe pisze:zoo_, może mnie widziałaś, co? Nazwisko na A, pierwszy rząd w sali nr 1., wysoka, długie włosy
Nie, nie, ja nie brałam udzialu w OB tylko podczytuję A pytałam się skąd jesteś, bo jak jedziesz zobaczyć papiery do Torunia to myślałam, że może gdzieś blisko mieszkasz
Awatar użytkownika
Pedipalpi
Posty: 141
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 11:53

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Pedipalpi »

Prawie jak biuro matrymonialne

Czarny garnitur, biała koszula, dwukolorowy krawat
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

zoo_, a szkoda a czemu nie brałaś udziału? w przyszłym roku się wybierasz?

Pedipalpi, haha, ja postawiłam na coś ciepłego, bo w zeszłym roku było mi tak zimno, że nie mogłam się w ogóle skupić.
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: North »

Jane, jeszcze jest u Ciebie nadzieja, zaznaczałaś jakieś odp. w kółka?

Pedipalpi, słyszałeś jak nasz nauczyciel powiedział, żebyśmy podnieśli ręce w górę po odczytaniu odp?d
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: zoo_ »

Jane Doe pisze:zoo_, a szkoda a czemu nie brałaś udziału? w przyszłym roku się wybierasz?
Nie wybieram się Jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach i nie czuję się na siłach żeby uczyć się tak, żeby coś osiągnąć, ale szczerze zazdroszczę tym, co chcą
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

North, tak! właśnie dlatego jadę. bo zrobiłam tak że zaznaczyłam odp w kółko, żadnej innej nie, ale jednak chciałam, żeby ona była dobrze więc jest iskierka nadziei.
zoo_, szkoda, jakbyś się dostała z pracą to wierz mi, że sama byś usiadła i zaczęła się uczyć, tak jak zrobiłam to w zeszłym roku, spróbuj, nic Ci nie zaszkodzi
Awatar użytkownika
Pedipalpi
Posty: 141
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 11:53

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Pedipalpi »

Wywieszali listy tych, którzy przeszli?
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Liam »

Wszystkie zmiany zatwierdzone przez KGOB:
"Zmiana prawidłowych odpowiedzi dla pytań:
21 (wszystkie odpowiedzi punktowane), 76 (prawidłowa odp. A), 100 (prawidłowa odp. A)"
maak
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2011, o 12:44

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: maak »

I u mnie już po emocjach. Dobrze poszło - przeszedłem z 83pkt. Dużo kontrowersji w tym roku, bo w zeszłym nie słyszałem aż o tylu poprawkach, no ale też nie brałem udziału wtedy. Cieszy mnie to bardzo, bo jak praca przejdzie to maturę w II klasie mam załatwioną. To było dla mnie motywacją - wbrew pasjonatom". Od razu mówię, że brak pasji wyszedł bo praktycznie wszystkie błędy to te ptaszki, ale bywa. Nigdy do gatunków głowy nie miałem i mieć pewnie nie będę.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

maak, gratuluję, mi się z ptakami udało, z kormoranem na pewniaka zrobiłam. No dla mnie Warszawa była motywacją, ale widać pasja nie zwyciężyła

Lubelskie - 91ptk. kociara1993?gt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości