Ulubione zwierzaki

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Ocellatus
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2008, o 19:59

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Ocellatus »

Jak dla mnie owady- kózki, motyle, straszyki., skorupiaki, najbardziej pustelniki Coenobita clypeatus No i jeszcze koty.
Philippeo
Posty: 46
Rejestracja: 25 sie 2007, o 19:20

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Philippeo »

No psy bardzo lubię i mam jednego rudzielca Cocker spaniela w domu, głupawy jest ale go uwielbiam, Boko się zwie ale ma pseudonim Lucek":P A tak to uwielbiam małpy, mógłbym patrzeć na nie całymi dniami a najbardziej lubię Makaki Japońskie i moją ulubienicę- Saki Białolicą:) Oprócz tego LEMURRRRYYY. szczególnie Wari i Katta:) Kiedyś hodowałem w domu ślimaki, papugę, parę chomików i kosztaniczkę:)
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: WojtekB »

Dla mnie tylko liczą się ptaki. Cud natury !
lipek
Posty: 19
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:26

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: lipek »

ja mam w domu ps o imieniu aman jest rasy rottweiler zdjęcia dam kiedy indziej mam tez 2 koty i papuge ale najbardziej lubie węże
laurencja
Posty: 19
Rejestracja: 14 cze 2009, o 10:52

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: laurencja »

Ja uwielbiam koty, najbardziej marzę o niebieskim rosyjskim.
a ostatnio lubię także bociany - zainteresował mnie artykuł o tych ptakach, tradycyjnie bociany uchodziły za ptaki boże lub święte - to szczególnie mnie zaintrygowało. A jak jeszcze trafiłam na transmisję na żywo z bocianiego gniazdka to już w ogóle się rozpłynęłam. Podglądam gniazdo z Tarnowskich Gór na stronie Vattenfall/bociany, gdzie jest bociania para - Tymek i Lotka i ich maluchy. To naprawdę wzruszające- jeszcze niedawno oglądałam małe szare kulki, a teraz już spore ptaszki i kłótnie małżeńskie i chwile radości. To taki ptasi Big Brother polecam zajrzeć - może ktoś tak jak ja się wciągnie a szczególnie jak ktoś ma dzieci
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: Ulubione zwierzaki

Post autor: Salticidae »

Mam w domu tylko dwa koty i bardzo je lubię (chociaż kiedyś zarzekałam się, że nigdy w życiu kota, bo są fałszywe i wredne - a guzik!), ale kiedyś miałam ptaszniki i również bardzo mi się z nimi dobrze żyło.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości