Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

Hogwartnik, dzięki za wklejenie progów. mogłaby się powtórzyć sytuacja sprzed kilku lat i ostateczny próg w Bialym móglby być 141 *.* w ogole jestem w szoku, jakie zróżnicowanie progów.
esowski
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 07:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: esowski »

Pensjonarka pisze:
woonder pisze:
esowski pisze:Jak myślicie, 158 starczy mi na farmację do Lublina?
ja mam tyle i już wszędzie ogłaszam, że jestem dumną studentką farmacji więc musi starczyć!
Ja mam 155 i już szukam mieszkania w Lublinie więc luz. D

na jaczewskiego chodzki ponizej 600 nie znjadziesz bo tam to ciapacze blisko medycznej lapia a dla nich to i tak grosze, ja bede szukal czegos w dobrym standardzie na raclawickich, zana te okolice, mam auto wiec bede smigal. duzy pokoj z duzym oknem, koniecznie sam bo te studia jednek zobowiazuja. pierwszy rok, tak? to pewnie spotkamy sie 1 pazdziernika, na pewno zobaczysz ktory to ja

ps. i już zapraszam na wódeczkię

ps2. juz mam wszystkie notatki z wykladow i cwiczen 1-2 rok
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: woonder »

rzucasz tu ulicami, ja w Lublinie byłam raz, milion lat temu, przeglądam oferty mieszkań na zmianę z mapą miasta i sprawdzam czy blisko czy daleko większość zajęć będziemy mieć na Chodźki? to śródmieście czy czuby czy coś jeszcze innego? wódeczka i notatki zawsze spoko
Pensjonarka
Posty: 135
Rejestracja: 23 gru 2011, o 20:59

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Pensjonarka »

esowski, woonder, W październiku musimy się koniecznie zgadać. D
Z tym poszukiwaniem mieszkania to trochę wyolbrzymiłam, ale z tego co widzę to naprawdę trzeba zacząć. Też średnio orientuję się w Lublinie. Może akademik?
esowski
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 07:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: esowski »

Pensjonarka pisze:esowski, woonder, W październiku musimy się koniecznie zgadać. D
Z tym poszukiwaniem mieszkania to trochę wyolbrzymiłam, ale z tego co widzę to naprawdę trzeba zacząć. Też średnio orientuję się w Lublinie. Może akademik?
szukaj 1 pazdziernika 2 metrowego faceta, to ja
Awatar użytkownika
asqua92
Posty: 576
Rejestracja: 26 mar 2011, o 21:17

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: asqua92 »

A we Wrocławiu ktoś nie szuka już mieszkania?:D
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

asqua92 tak, ja szukam od miesiaca i ciagle nic mi nie pasuje. a co szukasz? a moze szukasz 2 milych wspollokatorek?:P
Awatar użytkownika
asqua92
Posty: 576
Rejestracja: 26 mar 2011, o 21:17

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: asqua92 »

Ja będę szukać dopiero we wrześniu, bo mam szansę na medycynę w Zabrzu i nie chce zostać z mieszkaniem we Wrocku i co ja z nim potem zrobię?:D chciałabym już mieć spokój i wiedzieć czy farma czy lek, a tak to czekanie do końca września a potem to chyba pod mostem zamieszkam, bo żadnego mieszkania nie znajdę :D:D
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

aa rozumiem dlatego ciesze sie ze jednak zrezygnowalam ze staran o medycyne, bo bym tez pewnie do wrzesnia nie wiedziala co poczac:D to zycze powodzenia i zebys pod mostem nie wyladowala:)
Awatar użytkownika
asqua92
Posty: 576
Rejestracja: 26 mar 2011, o 21:17

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: asqua92 »

A ile masz punktów?:D
nawet nie wiecie, jak mnie to wkurza, że do września praktycznie nic zrobić nie mogę
ann_92
Posty: 221
Rejestracja: 28 maja 2012, o 21:41

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: ann_92 »

167 (85 bio 82 chemia)
Pensjonarka
Posty: 135
Rejestracja: 23 gru 2011, o 20:59

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Pensjonarka »

esowski pisze:
Pensjonarka pisze:esowski, woonder, W październiku musimy się koniecznie zgadać. D
Z tym poszukiwaniem mieszkania to trochę wyolbrzymiłam, ale z tego co widzę to naprawdę trzeba zacząć. Też średnio orientuję się w Lublinie. Może akademik?
szukaj 1 pazdziernika 2 metrowego faceta, to ja
Haha, ok, szukaj 1 października 1,70-metrowej blondynki, to ja
Kupiłeś już materiały na pierwsze dwa lata? Chciałbym być taka pewna swojej decyzji, ja się jeszcze waham nad Łodzią więc nie kupuje nic, jak coś to się podzielisz.
Resiu
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2012, o 13:07

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Resiu »

ja albo akademik wybiorę, albo pomieszkam z siostrą przy placu Grunwaldzkim
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości