Chirurgiczne usuwanie ósemki

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
damian552

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: damian552 »

w środe miałem usuwaną jedną ósemke, zabieg nic nie bolał, ale za to teraz jestem opuchniety nie moge otworzyc szeroko buzi ani jej zagryzc mowienie sprawia mi bol nie wspominajac o szczotkowaniu zebow jem tylko jakies jogurty. po prostu masakra
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: dawidw »

A matko, juz sie boje, bo chyba mi rosna osemki
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: badger »

A matko, juz sie boje, bo chyba mi rosna osemki
nie ma sie czego bac. Mi wyrosly normalnie i nic nie musialem usuwac
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: dawidw »

Nie kazdemu rosna normalnie- zdarzaja sie wyjatki. Ale mam nadzieje ze bedzie oki
K86

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: K86 »

ja miałam wysywaną dolną ósemkę w czwartek. dostałam nawet podwójną dawkę znieczulenia ale i tak coś tam czułam. najgorsze i tak jest teraz gdy mam spuchniętą twarz. tylko Żę u mnie jeszzce oprócz tego pojawiła się spuchlizna ja języku i taki bardzo głupie uczucie:( górnych natomiast się juŻ pozbyłam wcześniej i nie miałam ani opuchlizny na twarzy ani Żadnych innych niepoŻądanych rzeczy. oczywiście normalne Że pobolało lecz nie za długo:) jeszcze zostało mi usunąć jedną ósemkę dolną ale to juŻ zostawiam sobie na październik bo teraz się za badzo z tym meczę:(
Montreux

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: Montreux »

teŻ miałam. koszmar. przez tydzień właściwie tylko piłam i jadłam lody, bo ledwo mogłam otworzyć usta. poza tym rozcieli mi wargę no, najwaŻniejsze, Że juŻ po :) pozdrawiam wszystkich z podobnymi doświadczeniami:)
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: yeast »

Brrr, mi usuwali wszystkie 4 i to zanim zaczely wychodzic, bo nie mialam na nie miejsca:/ Ale jak ci rosna normalnie, nie bola za bardzo i nie masz problemow z krzywymi zebami, to powinno byc ok.
bartus

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: bartus »

oj ja własnie miałem usunietą w piatek jedną 8. narazie jedną bo czeka jeszcze druga. w moim przypadku obie rosną poziomo i stłaczają mi dolne zęby wiec czym szybciej musze je usunąć. sam zabieg to sie przezyje jak nie ma komplikacji to tylko czuje sie ze cos Ci robią ale nie bólpotem sie zaczyna troche ciezej 3 dzien praktycznie leze bo siedzenie i chodzenie powoduje ból ( chyba ze wzgledu na cisnienie-tak przynajmniej mówią)
ciągle zimne ogłady.jedzenie to tylko jogurty i zimne papki, a jak juz trzeba cos powiedziec to jest ciezkomam tylko nadzieje ze do wtorku badz srody zniknie opuchlizna bo inaczej znaczy ze są jakies komplikacje
a i nie dajcie sobie usówac wiecej niz jednego zeba na raz nie warto sie tak spieszyc
Mk 26

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: Mk 26 »

Wczoraj 08.08.2007 miałem usuniętą ósemkę sam zabieg nic nie bolał. W moim przypadku ósemka leŻała sobie poziomo w stosunku do pozostałych zębów wiec pan doktor miał nie złe ciastko do schrupania :) Sam podczas usuwania stwierdził trudny zabieg ! Na fotelu leŻałem jakieś 45 minut z buzią otwartą na maksa.Teraz jestem juŻ 29 godzin po zabiegu mam spuchniętą lewą stronę twarzy ogólnie rzecz biorąc boli! biorę silne tabletki przeciw bólowe i antybiotyk. Mam nadzieję ze z dnia na dzień będzie lepiej bo za tydzień po usunięciu szwów wyjeŻdŻam na wakacje :)
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: biolga »

Ja słyszała, że to okropnie boli, ale moje ósemki w porządku są na szczęście ustawione
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: wiza55 »

Moje też w porządku! NASZCZĘŚCIE
Nie nawidzę dentystów!
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: badger »

Nie nawidzę dentystów!
a czym Ci biedni dentyści tak podpadli? rozumiem że można nienawidzić zabiegów dentystycznych ale żeby dentystów?
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Chirurgiczne usuwanie ósemki

Post autor: wiza55 »

badger pisze:
Nie nawidzę dentystów!
a czym Ci biedni dentyści tak podpadli? rozumiem że można nienawidzić zabiegów dentystycznych ale żeby dentystów?
Nie wiem. Poprostu ich nie nawidzę!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości