Rozszerzenie z matmy od zera w rok

Pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki. Arkusze maturalne, zadania, odpowiedzi, klucze matury matematycznej. Wspólna nauka
Awatar użytkownika
venduana
Posty: 138
Rejestracja: 27 cze 2012, o 10:06

Re: rozszerzenie z matmy od zera w rok

Post autor: venduana »

Mnie także pokusiło o zdawanie dodatkowo rozszerzonej matematyki. Wprawdzie jak ona nie pójdzie mi najlepiej to nic się nie stanie, grunt, żeby z podstawy wyciągnąć wysoko. Co nie zmienia faktu, że cholernie dużo czasu trzeba na to poświęcić. Zwłaszcza jak do tego dochodzą ci inne rozszerzone przedmioty. Ja nie wiem nieraz za co się brać - bo i biologia i chemia i matematyka. Ale jestem naprawdę dobrej myśli, uczę się w wakacje więc myślę, że ze wszystkim jakoś wyrobię. W każdym bądź razie taką mam nadzieję.
Tobie też się uda, jeśli tylko masz mnóstwo samozaparcia i po prostu lubisz się uczyć. Matma rozszerzona to wbrew pozorom wcale nie taki kosmos. Wiadomo, czasami można siedzieć nad jednym zadaniem strasznie długo (akurat jestem w cudownym dziale zwanym geometrią, gdzie trudniejsze zadania wymagają czasu), ale są tematy, które idą nam lepiej i te, które gorzej.

Jak zbiór zadań to polecam Kiełbasę. Korzystam w zasadzie tylko z niego i uważam, że jest w pełni wystarczający. Nie rozdrabniałabym się na nic innego. Potem już tylko arkusze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości