kichanie

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kichanie

Post autor: ulala »

to juz bylo tu ]
mihrab
Posty: 15
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 10:23

Re: kichanie

Post autor: mihrab »

alergicy to mają przekichane:)
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: kichanie

Post autor: PalmaKokosowa »

alergicy to mają przekichane:)
dzięki
ja mam też alergię skórną, po zjedzeniu jakiś konserwantów czy nawet warzyw strączkowych, dostaję swędzącą pokrzywkę na sporej części ciała, a gdy w powietrzu są jakieś pyłki czy roztocza, to kicham lub się krztuszę i wykaszleć nie mogę 2 w 1 wszystko złe, to ja D
Poprad
Posty: 8
Rejestracja: 9 gru 2010, o 13:11

Re: kichanie

Post autor: Poprad »

Zawsze mnie śmieszyło kichanie Lubię to uczucie, tak porządnie sobie kichnąć, byle nie za często
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: kichanie

Post autor: persil1991 »

Mój rekord podczas tegorocznej alergii to 7 pod rząd Na szczęście teraz odpuściła trochę, dzięki Ci pogodo
Awatar użytkownika
Shenzi
Posty: 122
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 19:24

Re: kichanie

Post autor: Shenzi »

Zagu pisze:heheh podobno kichniecie to odczucie 20% przyjemnosci z orgazmu
Jakiejś szczególnej przyjemności z tego nie czerpię, no, może poza tym, że jak kichnę to już mnie nic w nosie nie drażni
Również kicham po kilka razy, należę również do grona tych szczęśliwców, na których w taki sposób działa guma miętowa
A! i jeszcze jedno. alergia
fantin

Re: kichanie

Post autor: fantin »

mi się zdarza kichnąć 2 czy razy pod rząd ale moja Żona bije wciąż nowe rekordy aktualny to zdaje się 11 lub 12 nie wiem jak Ona to wytrzymuje )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości