Możliwość przeniesienia ?

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
KarolT
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwie 2007, o 23:01

Możliwość przeniesienia ?

Post autor: KarolT »

Witam.
W tym roku zdaję maturę. W sumie numero uno u mnie to leśnictwo na AR w Poznaniu, ale mam obawy, że może mi zabraknąć punktów.
Orientujecie się może czy istnieją techniczne możliwości przeniesienia się z innego kierunku na AR na leśny ? Jeśli tak to po jakim okresie edukacji jest to możliwe i jakie trzeba spełnić wymogi ?
Pomyślałem, że jeśli maturę zdam na ok 60% to jak nie na leśny to spróbuję się zaczepić na inny np. technologie drewna albo inżynierię środowiska i w trakcie się przenieść na leśny tylko czy tak się da ?

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
KarolT
judyta

Re: Możliwość przeniesienia ?

Post autor: judyta »

hej ja tez jestem zainteresowana tym przeniesieniem. właśnie kończe 1 rok studiów na innej uczelni i na innym kierunku i chciała bym sie przeniesc na 2 rok tylko czy tak da rademoze ktos wie
gosiag

przeniesienie

Post autor: gosiag »

Studiuję w Wa-wie na SGGW i pytałam o przeniesienie. Jest taka moŻliwość.
Kończę teraz drugi rok więc muszę: zaliczyć pozytywnie sesje na swoim dotychczasowym wydziale (tzn. TRiL), napisać podanie o przeniesienie, iść z nim do dotychczasowego dziekana i poprosić o zgodę. Jeśli on nie będzie miał nic przeciwko to podpisze podanie a wtedy indeksik w rączkę i idziemy (z podpisanym podaniem) do dziekana drugiego wydziału i czekamy na rozpatrzenie. Zazwyczaj się zgadza :evil:
i od października chodzimy na leśny :-D
oczywiście trzeba zaliczyć zajęcia z poprzednich lat.

Pozdrawiam i Życzę powodzenia!
karol s

Re: MoŻliwość przeniesienia ?

Post autor: karol s »

jestem studentem lesnictwa w AR poznań i mam dla ciebie dobrom wiadomośc , moŻna sie przeniesc na lesnictwo z kazdego innego kierunku na ar wystarczy zaliczyc tylko 1szy semesrt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości