Fizyka i matematyka na biologii

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Final_Cannon
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2010, o 22:58

Fizyka i matematyka na biologii

Post autor: Final_Cannon »

Witam. Chciałem się czegoś dowiedzieć o tych dwóch przedmiotach na studiach biologicznych - fizyce i matematyce. Nie jestem ani jakimś super miłośnikiem, ani geniuszem z tych dwóch tematów. Czy są jakoś specjalnie trudne, czy da się przeżyć? Jakie mniej więcej tematy się przerabia? Interesuje mnie zwłaszcza UŁ. Tam będę miał fizykę jeden semestr i matmę przez dwa (czyli w sumie nie dużo).
Pozdrawiam i dzięki za ewentualne odpowiedzi.
yaiaa
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2011, o 22:26

Re: Fizyka i matematyka na biologii

Post autor: yaiaa »

na UŁ sprawa wygląda tak: biofizyka - egzamin zaliczają wszyscy, ćwiczenia - zależy od prowadzącego matma - sam materiał nie wydaje się być szczególnie trudny, ale jest na UŁ pewna Pani Doktor , która w tym roku uwaliła ok.30 osób - lepiej na nią nie trafić, bo sprawia wrażenie jakby sama tej matematyki do końca nie rozumiała i dodatkowo ma dość lekceważący stosunek do studentów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość