Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Daro666
Posty: 215
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 22:00

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Daro666 »

Jutro konkurs z chemii ._. _
lampardsix
Posty: 30
Rejestracja: 19 lip 2012, o 15:33

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lampardsix »

Myślę, że bardziej pasuje :

Jutro chemia
Daro666
Posty: 215
Rejestracja: 20 kwie 2012, o 22:00

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Daro666 »

Ha ha ha ty juz sie tu nie wymądrzaj ! p . Od razu po konkursie podajesz mi odpowiedzi. x. Zeby nie bylo pojebanych zadan *-*

Revengex333
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 16:18

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Revengex333 »

A teraz moje mądre ludziki mi pomóżcie.
1.png
które to jest aminokwas, białko proteaza?
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

No i stało się - odpadłam z geografii. zabrakło mi 3 punktów

Jestem wściekła, gdyż zyskałabym 4 punkty. gdybym nie przeszła jeszcze raz testu Wróciłam się i skreśliłam zadanie, które było w porządku

Pewnie z biologii też nie przejdę - w tym roku moje kuratorium oszalało. Chce zrobić trudne testy, no a robi jakieś pokręcone./

Niby jest szansa za rok itp. ale ja chciałam teraz

Z polskiego obniżyli próg. i kazali wysłać moja pracę. może coś z tego wyjdzie, ale ja tam w cuda nie wierzę
nattiee1
Posty: 79
Rejestracja: 24 lis 2012, o 13:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: nattiee1 »

Ooo widzę, że też startowaliście z konkursie z chemii. Jak wrażenia? Ja trochę się spieszyłam i w jednej reakcji się pomyliłam na końcu jakoś/ poza tym dopatrzyłam się już chyba 2 błędów
nattiee1
Posty: 79
Rejestracja: 24 lis 2012, o 13:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: nattiee1 »

lonely01 powiem ci, że polski to był najmniejszy problem. Nie powtarzałam nic, a punkty straciłam głównie na ortografii (mój słaby punkcik). Wydaje mi się, że był najprostszy ten konkurs. Test próbny zresztą też z polskiego poszedł mi najlepiej ^^ A do liceum chce iść na profil bio-chem
first-rate_accet
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2012, o 13:49

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: first-rate_accet »

Hejoszka (
Szkoda lidzik że sie nie udało ale nie łam sie!

A tak wogóle gdzie podziewa się lejker22 (dexterA) bo z tego co widze to wczesniej bardzo się udzielała. a to moja RODACZKA z województwa
lonely01
Posty: 382
Rejestracja: 26 maja 2012, o 12:52

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lonely01 »

Właśnie Estera, wracaj do nas !

heh natiee, ja jestem tak beznadziejna z polskiego, że dla mnie to jest wyczyn

a tak w ogóle, to oprócz kategorii ścisłe i humanistyczne powinno się pojawić również określenie biolog ( o, to ja ! nigdzie indziej nie pasuję )

a i dzisiaj odkryłam, że moja koleżanka jest susłem moręgowanym. To znaczy od dzisiaj.
< yeah, ale pasjonujące gt
Furukawa
Posty: 20
Rejestracja: 29 lip 2012, o 16:42

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Furukawa »

Cześć. Może pamiętacie mnie, pisałam tutaj latem. Minęło trochę czasu i co jakiś czas wchodziłam na forum,czytałam, ale jakoś nie miałam ochoty pisać. Jestem z województwa warmińsko- mazurskiego, 3 klasa. No i dla tych, których jeszcze nie znam - mam na imię Monika. Jest za mną już etap szkolny konkursu z polskiego, angielskiego i chemii. Ta ostatnia poszła mi najlepiej - na razie nie ma listy oficjalnej, ale zabrakło mi 1, 2 punktów do 100%. Z angielskiego nie najlepiej, bo coś około 65%, ale i tak jestem dość zadowolona, bo nie przygotowywałam się za wiele. Z polskiego nie wiem dokładnie, ale chyba 60% - tu też zbytnio się nie przyłożyłam. Jednak poziom w tym roku był bardzo wysoki i to jednak nie jakieś 30%, mam pytanie do lidzik - przeczytałam, że obniżyli próg - wiesz może do jakiego stopnia?
Co do biologii, bo przecież tego dotyczy wątek, piszę w środę i z uwagi na poziom wcześniejszych testów tegorocznych obawiam się, że nie pójdzie mi najlepiej. Muszę uczyć się z chemi do następnego etapu - już niedługo.
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Furukawa pisze:Cześć. Może pamiętacie mnie, pisałam tutaj latem. Minęło trochę czasu i co jakiś czas wchodziłam na forum, ale jakoś nie miałam ochoty pisać. Jestem z województwa warmińsko- mazurskiego, 3 klasa. No i dla tych, których jeszcze nie znam - mam na imię Monika. Jest za mną już etap szkolny konkursu z polskiego, angielskiego i chemii. Ta ostatnia poszła mi najlepiej - na razie nie ma listy oficjalnej, ale zabrakło mi 1, 2 punktów do 100%. Z angielskiego nie najlepiej, bo coś około 65%, ale i tak jestem dość zadowolona, bo nie przygotowywałam się za wiele. Z polskiego nie wiem dokładnie, ale chyba 60% - tu też zbytnio się nie przyłożyłam. Jednak poziom w tym roku był bardzo wysoki i to jednak nie jakieś 30%, mam pytanie do lidzik - przeczytałam, że obniżyli próg - wiesz może do jakiego stopnia?
Co do biologii, bo przecież tego dotyczy wątek, piszę w środę i z uwagi na poziom wcześniejszych testów tegorocznych obawiam się, że nie pójdzie mi najlepiej. Muszę uczyć się z chemi do następnego etapu - już niedługo.
Nie wiem. Ale ja miałam około 60%, no i przyszło do mojej szkoły, żeby wysłali pracę również poniżej 70%.

A i gratuluję Ja mam pecha w tym roku

Boje się biologii. omówimy po konkursie ogółem? Czułabym się pewniej, wiedząc czy świętować czy płakać.

Skąd jesteś? Bo ja z Ełku jak widać
Furukawa
Posty: 20
Rejestracja: 29 lip 2012, o 16:42

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Furukawa »

Nie dziękuję, bo jeszcze nie wiem, jak będzie na wojewódzkim.
Ja też właśnie około 60, a jak znam moją zakręconą Panią to mogłam mieć więcej, ale tak powiedziała, bo nie miałam 75 i to nie miało znaczenia! Moim zdaniem poziom był bardzo trudny, nie jak na konkurs nawet. Poza tym nie dostałam 1 kartki - z większością tekstu źródłowego i pół godziny przed końcem się skapnęłam i dali mi ją oberwaną - to było okropne! Do mojej szkoły pewnie też coś przyszło, ale jest tak niezorganizowana, że nic o tym nie wiem i pewnie Pani od polskiego też. Jak było u Ciebie z przygotowaniem do polskiego, bo ja byłam zdana na siebie? Nie przejmuj się geografią - wiedza Ci pozostanie. A może obniżą próg?
Ok. Możemy omówić. przygotowywałaś się do biologicznego?
Jestem z małej miejscowości około 60 km od Olsztyna. A gdzie idziesz do szkoły średniej?
Awatar użytkownika
lidzik
Posty: 522
Rejestracja: 23 cze 2012, o 19:12

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: lidzik »

Furukawa pisze:Nie dziękuję, bo jeszcze nie wiem, jak będzie na wojewódzkim.
Ja też właśnie około 60, a jak znam moją zakręconą Panią to mogłam mieć więcej, ale tak powiedziała, bo nie miałam 75 i to nie miało znaczenia! Moim zdaniem poziom był bardzo trudny, nie jak na konkurs nawet. Poza tym nie dostałam 1 kartki - z większością tekstu źródłowego i pół godziny przed końcem się skapnęłam i dali mi ją oberwaną - to było okropne! Do mojej szkoły pewnie też coś przyszło, ale jest tak niezorganizowana, że nic o tym nie wiem i pewnie Pani od polskiego też. Jak było u Ciebie z przygotowaniem do polskiego, bo ja byłam zdana na siebie? Nie przejmuj się geografią - wiedza Ci pozostanie. A może obniżą próg?
Ok. Możemy omówić. przygotowywałaś się do biologicznego?
Jestem z małej miejscowości około 60 km od Olsztyna. A gdzie idziesz do szkoły średniej?
Cóż. u mnie nie było takich problemów z j. polskim. po prostu nie przygotowywałam się zbytnio i wyszło. Nie miałam jeszcze części rzeczy, bo jestem w 2 klasie.

Przygotowuję się do biologicznego od maja, ale mam wątpliwości. pewnie nie przejdę.

Zamierzam uczyć się w Ełku. ale jeszcze może zmienię zdanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości