Arkusze i testy

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
Dylan_95
Posty: 33
Rejestracja: 22 lis 2012, o 20:37

Arkusze i testy

Post autor: Dylan_95 »

Szukałem trochę, ale nie znalazłem, jeżeli ktoś mógłby mi wysłać link do strony na której znajdują się wszystkie arkusze z etapu szkolnego (podstawowego) i klucze to byłbym wdzięczny. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Dylan_95
Posty: 33
Rejestracja: 22 lis 2012, o 20:37

Re: Arkusze i testy

Post autor: Dylan_95 »

Jak myślicie operon 1 i ekologia z biogeografia i ochrona srodowiska wystarcza na pierwszy etap?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Arkusze i testy

Post autor: tchorz »

Zależy od szkoły.Przechodzą tylko 3 osoby ze szkoły, więc jak masz w szkole kilku finalistów z poprzednch lat to nie wystarczy. Jęsli ze szkoły startują 3 osoby to spokojnie bez problemu będziesz miał 80% korzystając z tych ksiażek. Ewentualnie doczytaj bardzo ogólnie polskie parki narodowe- czyli gdzie jaki symbol rodzaj-typu błta czy puszcza i najwazniesze gatunki.I lista chrononych gatunków w Polsce.Bo tego chyba w podręczniku nie ma
Awatar użytkownika
Dylan_95
Posty: 33
Rejestracja: 22 lis 2012, o 20:37

Re: Arkusze i testy

Post autor: Dylan_95 »

Niektórzy pisali, że warto czasami poczytać wikipedie. Co tam przeczytać i na czym się skupić?
Awatar użytkownika
pulares
Posty: 94
Rejestracja: 9 sty 2012, o 14:51

Re: Arkusze i testy

Post autor: pulares »

Pojęcia ekologiczne, nowinki ekologiczno-środowiskowe. Ogólne obeznanie i głowa na karku (tudzież rozpoznawanie gatunków).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości