Zbiór zadań z biologii

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
tape
Posty: 1
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:31

Zbiór zadań z biologii

Post autor: tape »

Dobra, zdaję sobie sprawę, że to pytanie przewijało się przez to forum już kwadrylion razy, mimo wszystko nigdzie nie znalazłem w miarę jasnej odpowiedzi. Otóż, w maju zdaję maturę rozszerzoną z biologii, więc uznałem, że to najwyższy czas, żeby zakupić jakiś zbiór zadań. Co prawda wiem, że wszystkiego nie zdążę już przerobić, bo zabraknie mi czasu, ale jednak chciałbym do maja zrobić jak największą liczbę zadań. Który ze zbiorów najlepiej oddaje sens zadań maturalnych, ich konstrukcje, w skrócie najlepiej przygotuje do matury?

Z góry dzięki za odpowiedzi!
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Zbiór zadań z biologii

Post autor: aretse »

Zbior tydzien po tygodniu jest dosyc dobry, podzielony na dzialy wiec to jest na plus, jeszcze omega zbior zadan maturalnych od jagielly, moze nie gruby ale podzielony na standardy ktore sa na maturze.czytalam ze fajny jest zbior zadan autor zelazny- same maturalne, podzielone na dzialy, osobny dzial na bodajze hipotezy, tabelki czyli stricte maturalne zadania chociaz nie mialam go w rekach.grunt to sie nie zalamywac, przysiasc, i zaczac dzialac a bedzie okej

Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Zbiór zadań z biologii

Post autor: Ósemka8 »

Ja mam pytanie o książkę: Matura na 100% Biologia Testy maturzysty"
Czy są to pytania z poprzednich matur, czy pytania autorskie?
Jakie zbiory możecie mi polecić jeśli szukam zadań właśnie nie z poprzednich lat, tylko autorskich?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości