Przygotowania do matury 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: skface »

magali pisze:Dlatego nie czytajmy,a uczmy się xd Kurcze matura maj 2008 z biologii była taka dziwna,wg mnie wymagająca wiedzy i trudna.
Ciekawe co w tym roku będzie, kurcze nie wiem, teraźniejsze matury różnią się od tych z lat 2008, 2009, ciekawe z czym wyskoczą.
magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: magali »

Własnie tez zauważyłam,że nawet biologia się różni.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: micra »

rozwala mnie to że osoba która przeczytałam jakiś tekst w wikipedii już uważa się za znawcę
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Wendigo »

magali pisze:Własnie tez zauważyłam,że nawet biologia się różni.
Cieszcie się. Jak by była taka sama matura co rok to by było ciężko, za dobre wyniki by wszyscy mieli.
risotto
Posty: 112
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 08:43

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: risotto »

Skończcie już z tymi głupimi sporami. Niby dorośli ludzie , wybieracie się na studia a zachowujecie się jak dzieciaki
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: skface »

risotto pisze:Skończcie już z tymi głupimi sporami. Niby dorośli ludzie , wybieracie się na studia a zachowujecie się jak dzieciaki
Ok, przepraszam.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Wendigo »

risotto pisze:Niby dorośli ludzie , wybieracie się na studia a zachowujecie się jak dzieciaki
Bez obrazy, ale nieźle się uśmiałem. Pomyślałem sobie o niektórych osobach studiujących ze mną na roku nigdy byś nie powiedział, że tak się zachowują dorośli ludzie.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Giardia Lamblia »

Wendigo pisze:
risotto pisze:Niby dorośli ludzie , wybieracie się na studia a zachowujecie się jak dzieciaki
Bez obrazy, ale nieźle się uśmiałem. Pomyślałem sobie o niektórych osobach studiujących ze mną na roku nigdy byś nie powiedział, że tak się zachowują dorośli ludzie.
To, że ktoś ma więcej niż 18/19 lat nie oznacza, że ma WYMÓG zachowywania się jak człowiek dorosły". Swoją drogą, co to znaczy, że ktoś zachowuje się jak dorosły? Takie przesadne podchodzenie do życia na serio, w każdym jego aspekcie, nigdy nie kończy się dobrze. O tyle, o ile odpowiedzialności w życiu jednak powinno się trochę nabywać, to jednak nie należy zapominać o tym, że czasem trzeba się trochę zrelaksować. Relaksowaniem może być np. nabijanie się z halidora
Awatar użytkownika
hania0501
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2013, o 15:26

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: hania0501 »

jak jest z tymi miastami, gdzie chcą fizykę lub matmę? wtedy wpisuje się co chce, tak?
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: micra »

chyba nie, wydaje mi się że podczas rekrutacji sami wybierają co daje większą liczbę punktów w rekrtuacji
Staszekjj
Posty: 12
Rejestracja: 5 mar 2013, o 15:55

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Staszekjj »

Cześć ,pisał ktoś wcześniej o zadaniach z ekologii i gmo i tak dalej takie na argumenty za i przeciw gdzie się mogę tego nauczyć , bo jestem w stanie się nauczyć reotaksja,czy działanie egdyzonu i hormonu juwenilnego , czy innych rzeczy ale tamto sprawia mi trudność macie jakieś metody ?
Bo piszę takie próbne ,matury kolo 75-85% właśnie tracąc pkt głównie na takich zadaniach. Strasznie nie wymierne to jest , mam jakąś szansę napisać na około 90%-95% ?
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: skface »

Te z inż genetycznej to jeszcze pół biedy, zawsze standardy tam się pisze czyli np, że omawiamy w zadaniu wynalazek przyda się w kryminalistyce, medycynie albo, że jest biodegradowalny i tak dalej.
Staszekjj
Posty: 12
Rejestracja: 5 mar 2013, o 15:55

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Staszekjj »

nie mam właśnie takiej wiedzy , bo średnio mnie to interesowało, a teraz na muszę to wiedzieć bo będzie mnie to kosztowało marzenia,a tego nie chcę .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości