Repetytorium z biologii 2013

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
AdrianoMD
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2013, o 19:28

Repetytorium z biologii 2013

Post autor: AdrianoMD »

Witam jak oceniacie poniższe repetytoria z biologii i które najlepiej wybrać do matury 2013 Przerobiłem już Biologie Operonu z Vademecum i waham się jakie kolejne kupić.
Waham się pomiędzy :
Biologia Repetytorium Medyk
Biologia Repetytorium pakiet maturalny - liceum - poziom podstawowy i rozszerzony
Libik-Konieczny Marta, Góralski Grzegorz, Konieczny Robert - Wydawnictwo Szkolne PWN


Macie jakieś opinie o nich a może polecacie inne
Czekam na odp i z góry dzięki .
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Repetytorium z biologii 2013

Post autor: goodman »

Co do tych powyższych to sie nie wypowiem, bo z nich nie korzystałem.
IMO dobrym uzupełnieniem vademecum operonu jest vademecum Ewy Pyłki-Gutowskiej. U mnie sie ten set dobrze sprawdził. To dosyc dobre Vademecum napisane prostym i zrozumialym jezykiem. Informacje z niego łatwo wchodza do glowy. Miałem jeszcze repetytorium wsipu, ale średnio je polecam. Może przydało mi sie max. 10% z jego zawartości.

Awatar użytkownika
wia
Posty: 194
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:16

Re: Repetytorium z biologii 2013

Post autor: wia »

Mam pdfa Pyłki-Gutowskiej i. no nie wiem, mam wrażenie, że to nie jest na poziomie rozszerzonej matury Bardzo mało informacji, w zasadzie tylko te zupełnie podstawowe.
AdrianoMD
Posty: 9
Rejestracja: 7 lut 2013, o 19:28

Re: Repetytorium z biologii 2013

Post autor: AdrianoMD »

goodman pisze:Co do tych powyższych to sie nie wypowiem, bo z nich nie korzystałem.
IMO dobrym uzupełnieniem vademecum operonu jest vademecum Ewy Pyłki-Gutowskiej. U mnie sie ten set dobrze sprawdził. To dosyc dobre Vademecum napisane prostym i zrozumialym jezykiem. Informacje z niego łatwo wchodza do glowy. Miałem jeszcze repetytorium wsipu, ale średnio je polecam. Może przydało mi sie max. 10% z jego zawartości.


Dzięki przerobiłem tę książkę naprawdę pomocna

Wia widze nie wiesz o czym piszesz możesz podać konkretne przykłady tych luk
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości