biologia na UAM

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
monia

biologia na UAM

Post autor: monia »

Chciałabym studiować biologię na UAM i przeglądając informator ECTS zobaczyłam, Że większość kursów jest podzielona na część podstawową i rozszerzoną. Np. botanika ogólna - kurs podstawowy i botanika ogólna - kurs rozszerzony. O co w tym chodzi? Trzeba sobie wybierać poziom nauki, czy trzeba robić obywa kursy?
Jeśli ktoś wie, prosiłabym o odpowiedź )
Agnieszka56

Re: biologia na UAM

Post autor: Agnieszka56 »

Hej:)
Zasada jest taka: wybierasz sobie przedmioty z kursu duŻego i małego tak Żeby uzbierać odpowiednią ilość punktów ECTS (jeden przedmiot na jednym poziomie). Kursy duŻe to zazwyczaj wiekszy zakres materiału obowiązujący na egzaminie i większa ilość zajęć.
Pozdrawiam i Życzę powodzenia :)
monia

Re: biologia na UAM

Post autor: monia »

Teraz juŻ rozumiem :D
Dziękuję bardzo za odpowiedz :)
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: biologia na UAM

Post autor: Gacek »

To ja może odświeżę wątek
Chciałbym się zapytać, czy ktoś nie studiuje biologii ze specjalnością ekologia i zarządzanie zasobami przyrody na UAM w Poznaniu. Studia na pewno są ciekawe, tylko interesowało by mnie jakie są po tym szanse na pracę
Pozdrawiam
Gacek
kika

Re: biologia na UAM

Post autor: kika »

Mam pytanie Czy ktoś pamięta pytania z egzaminu z botaniki ogólnej na uam zaocznaej biologii. KaŻde pytanie mnie ratuje. z góry dziekuje:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość