Przykładowe arkusze bio/chem

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Przykładowe arkusze bio/chem

Post autor: kokardka »

Chciałabym zapytać czy macie jakieś strony/chomiki z przykładowymi arkuszami z chemii lub biologii? Wiem, że było tysiąc takich wątków, jednak wszędzie są głównie arkusze z lat ubiegłych, sierpniowe, styczniowe, grudniowe i wszelkie inne, które już przerobiłam. Chodzi mi o typowo przykładowe arkusze np. jakiegoś wydawnictwa. Czasem są takie książki/ repetytoria z arkuszami przykładowymi ale chyba nie opłaca mi się tego kupować na 2 tyg. przed maturą
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przykładowe arkusze bio/chem

Post autor: Ósemka8 »

Ja też się podpinam pod to, jedyne jakie znalazłam to te z Zamkoru i jeden arkusz Dziennik Maturzysty, arkusze egzaminacyjne (Omega).
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przykładowe arkusze bio/chem

Post autor: kokardka »

no to te w sumie też mam zrobione i nie mam co ze sobą zrobić a rozpiera mnie maturalna energia
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przykładowe arkusze bio/chem

Post autor: Ósemka8 »

Mi zostały 3 albo cztery arkusze, ale pewnie skończę je jutro przerabiać i już się martwię!
Może kupię sobie arkusze od Pazdry, bo zbiorów mi się już nie chce przerabiać.
Awatar użytkownika
Aleksandra1994
Posty: 26
Rejestracja: 27 lis 2012, o 09:12

Re: Przykładowe arkusze bio/chem

Post autor: Aleksandra1994 »

Ja również poszukuję takich testów .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości