Medycyna- 2013/14.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: gej »

tak samo jak jego założyciel, i tu bez ironii
xardins
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2013, o 20:40

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: xardins »

Cześć wam, ja już czwarty rok próbuję dostać się na lekarski na WUM i czuję że w tym roku to będzie mój szczęśliwy rok. Z matmy będzie 100 (Wreszcie . A reszta myślę że też dobrze. Najgorsza ta biologia ale ratuje mnie zeszłoroczna chemia na 96%. Jak wam poszła biologia ?

Obstawiacie że ok 280 W tym roku wystarczy?

Pozdro
xardins
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2013, o 20:40

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: xardins »

gej pisze:Witam

Wszyscy, którzy na pewno dostaną się i wyrażają chęć pójścia na WUM [jak to pięknie brzmi!] w roku 2013/14, niechajże się wpisują!

Chciałbym poznać osoby, z którymi będę przemierzał, mijał się na korytarzach.

Pozdrawiam
A co zatrudniłeś się jako sprzątaczka?

Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: gej »

Haha, dobre!
Jeśli zmiatanie ludzi poziomem wiedzy można nazwać pracą sprzątacza, to tak.
tomituniepasuje
Posty: 51
Rejestracja: 18 maja 2013, o 14:20

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: tomituniepasuje »

Niewiarygodne, ze istnieje takie wielkie ego. A myslalam, ze to moje jest przerosniete XD

Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: gej »

żadne super- ego, po prostu żartobliwe zdanie spokojnie [.]
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: moorisett »

gej,rozumiem, że w twoim przypadku tylko pure id?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: Giardia Lamblia »

Co ta matura wam z głowami robi
Awatar użytkownika
emmylou
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2012, o 07:36

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: emmylou »

Radzę przytemperować sobie trochę ten zapał z pewnością o swoim dostaniu się do czasu wyników rekrutacji na uczelni, bo rozczarowanie bywa bolesne, a komisja rekrutacyjna lubi zaskakiwać
Awatar użytkownika
ljubcia
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2011, o 17:57

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: ljubcia »

Hej, ja też startuję na WUM, ale niestety nie znam jeszcze swoich wyników i nie umiem powiedzieć czy się dostanę jak kolega myślę, że trochę za wcześnie na integracje, pożyjemy, zobaczymy, (prawie) żadne z nas jeszcze nie wie gdzie wyląduje. Po pierwsze progi - zupełnie inne zasady rekrutacji = zupełnie inne progi. Po drugie nie ma podanych jeszcze limitów miejsc, jak obetną znacznie, to progi wzrosną, proste. Może być 245, a może być 285, to takie wróżenie z fusów, za dużo zmiennych.
Emmylou, nie tyle komisja co nasze OKE Osoby, które zdają po raz kolejny już niestety trochę o tym wiedzą, zwłaszcza jeżeli chodzi o biologię, a raczej kluczologię.
wordshearts
Posty: 8
Rejestracja: 3 gru 2011, o 07:57

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: wordshearts »

Hej, ja mam takie pytanie do Was, bo jak widzę chyba lepiej się orientujecie. To dosyć trudne, ale może ktoś wie. Jak ja nie mam pewności czy dostanę się na lekarski a drugim opcjonalnym kierunkiem jest fizjoterapia, to jak myślicie, mogłabym tak zrobić że zaaplikuję na lekarski a gdy zobaczę że szanse są nikłe, w drugiej rekrutacji ( o ile będzie miejsce) mogę wziąć udział na fizjo? czy kolejne rekrutacje uzupełniające dotyczą tylko tych osób które znajdują się na listach pod kreską?
z góry dzięki:)
Awatar użytkownika
dr-a
Posty: 149
Rejestracja: 6 gru 2011, o 15:24

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: dr-a »

Możesz tak zrobić. Jesli nie chcesz ryzykować, wpłacasz dwie opłaty rekrutacyjne i bierzesz udział w rekrutacji na oba kierunki. W kolejnych rekrutacjach biorą udział osoby, które są pod kreską na liście na dany kierunek. Jeśli wpłacisz jedna opłate rekrutacyjna aplikując na lekarski, ale po wynikach z matury przeniesiesz pieniądze, np. na fizjoterpie, to w rekrutacji na lekarski nie bierzesz udziału. Jeśli ma sie jakiekolwiek szanse to lepiej zapłacić chyba dwie opłaty, jedną na lekarski i jedną na jakiś inny kierunek.
Awatar użytkownika
FretkaMD
Posty: 47
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:03

Re: Medycyna- 2013/14.

Post autor: FretkaMD »

a sobie tak czytam z ciekawości na WUMie nie można aplikować jednocześnie na fizjo i lek, jest 5 kierunków, które się wykluczają. I serio poczekajcie na wyniki z matur,a nie wątki integracyjne w maju
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości