na jakie uczelnie medyczne rejestrujecie sie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Ammber
Posty: 109
Rejestracja: 18 lut 2012, o 20:18

Re: na jakie uczelnie medyczne rejestrujecie sie?

Post autor: Ammber »

Ja tylko Poznań. Zastanówcie się, czy składanie na ponad połowę uczelni ma sens, jednak progi na te dwuprzedmiotowe są bardzo podobne (choć tu tradycyjnie można się spodziewać Poznania na czele i 4-5 punktów niższego progu w Katowicach)
Awatar użytkownika
dasia
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:42

Re: na jakie uczelnie medyczne rejestrujecie sie?

Post autor: dasia »

ja będę najprawdopodobniej tylko rejestrować się do Bydgoszczy i Gdańska, muszę się w końcu za to zabrać w przyszłym tygodniu ale do tych miast na lekarski i na farmację od razu.
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: na jakie uczelnie medyczne rejestrujecie sie?

Post autor: anusia1994 »

zastanawiam się czy warto się rejestrować do łodzi czy olsztyna gdzie jest przelicznik na przedmioty rozszerzone , bo ja nie zdawałam rozszerzonej matmy ani fizyki, więc chyba bez sensu składać, szkoda tylko kasy. Co o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: na jakie uczelnie medyczne rejestrujecie sie?

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Zależy jak Ci poszło. Załóżmy masz po 85% z chemii i z biologii. To Ci daje na start 340 pkt. W tamtym roku próg był 432 pkt, więc przy takich układach musiałabyś mieć z matmy podstawowej albo fizy przynajmniej 92%. To już Twoje wyczucie w tej kwestii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości