ŁZS

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: ŁZS

Post autor: gej »

te 2 to podspecjalizacja

Kaamil już nie mów, że Ty od razu byłeś ze wszystkim zaznajomiony itd. Specjalizację trwają, zależnie, bodajże od 4,5 lat w górę. Tak mi się napisało. A Ty robisz wielkie halo. Nie dziw, że wiele osób z tego forum wypowiada się o Tobie bardzo nieprzyjaźnie. Wiedzę- fakt- masz, ale szanować innych również wypada, nawet tych nowych, niedoinformowanych, zielonych.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ŁZS

Post autor: Medycyna Lwów »

gej pisze:te 2 to podspecjalizacja

Kaamil już nie mów, że Ty od razu byłeś ze wszystkim zaznajomiony itd. Specjalizację trwają, zależnie, bodajże od 4,5 lat w górę. Tak mi się napisało. A Ty robisz wielkie halo. Nie dziw, że wiele osób z tego forum wypowiada się o Tobie bardzo nieprzyjaźnie. Wiedzę- fakt- masz, ale szanować innych również wypada, nawet tych nowych, niedoinformowanych, zielonych.
nie ma żadnych podspecjalizacji, wypada wiedzieć ile będą trwały studia na które się aplikuje.
Co do spec. itd. - to jest kwestia kompetencji, ja się nie znam na budowie samolotów i się na ten temat nie wypowiadam. W Polsce mamy 38 mln lekarzy, co drugi to lepszy, skutki takich porad bywają opłakane niestety, a w internecie pisać można wszystko.


ps. nieprzyjazne opinie (choć b.dawno nie czytałem takowych na swój temat) niezmiernie mnie nakręcają i poprawiają humor - lubię to!
Awatar użytkownika
gej
Posty: 178
Rejestracja: 9 sie 2012, o 13:30

Re: ŁZS

Post autor: gej »

Wiem jedynie, że 6 lat, a potem specjalizacja- okaże się w trakcie. Z resztą mój chłopak wszystko mi wytłumaczy.

Co do negatywnych opinii to nie dziwie się, że nie przeczytałeś, bo większość z nich pada w prywatnych wiadomościach. Choć, uwaga!, nikt jeszcze nie skarżył się na brak kompetencji, a to chyba ważniejsze. Gbur gburem, ważne że z powołania.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: ŁZS

Post autor: Giardia Lamblia »

A o mnie też się mówi na PW?

Czy może nie jestem dość gburowaty?

Swoją drogą miło się rozerwać w taki skwar czytając ten temat.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ŁZS

Post autor: Medycyna Lwów »

gej pisze: Co do negatywnych opinii to nie dziwie się, że nie przeczytałeś, bo większość z nich pada w prywatnych wiadomościach. Choć, uwaga!, nikt jeszcze nie skarżył się na brak kompetencji, a to chyba ważniejsze. Gbur gburem, ważne że z powołania.
to piszcie publicznie - chętnie poczytam jakim jestem ch*em ]
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: ŁZS

Post autor: mickey_mouse »

wydawało mi się, że moderatorzy mogą czytać prywatne wiadomości użytkowników P
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: ŁZS

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Cóż to by była za inwigilacja!
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: ŁZS

Post autor: Padre Morf »

Co do negatywnych opinii to nie dziwie się, że nie przeczytałeś, bo większość z nich pada w prywatnych wiadomościach.
W dodatku adresatem sporej części z nich jestem ja

to piszcie publicznie - chętnie poczytam jakim jestem ch*em ]
Oj Kaamil, Kaamil gdybyś Ty wiedzial ^^

Ch*jem nie jesteś - określenie wałach i inne takie używane odnośnie zwierząt wykastrowanych padały, a jakże więc z ch*** to raczej nie po drodze.

A modzi nie moga czytać PW userów ]
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ŁZS

Post autor: Medycyna Lwów »

dawaj na pw, chętnie poczytam przed jutrzejszą anestezją - przyda mi się na poprawę humoru
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: ŁZS

Post autor: Jivan »

mickey_mouse pisze:wydawało mi się, że moderatorzy mogą czytać prywatne wiadomości użytkowników P
ja natomiast myślałem że modzi się trzymają razem niezależnie czy ma racje czy nie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości