Zamowienie na nietypowe szkielka nakrywkowe

Mikroskopy, preparaty, sprzęt, metody utrwalania i barwienia preparatów, zdjęcia mikroskopowe, mikrofotografia, metodyka, bioindykacja
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Zamowienie na nietypowe szkielka nakrywkowe

Post autor: planapo »

Jak w temacie, najprawdopodobniej uda mi sie (a biurokracja w tej firmie jest nieziemska) zlozyc zamowienie na dobre szkielka.

"Cena za opakowanie szkiełek wym 24x50 mm, ze szkła borokrzemowego (opakowanie 1000 sztuk) wynosi 55 zł NETTO 8% podatku VAT"

O zamowienie prosi mnie jeden z zagranicznych znajomych (R. Moreno - uzywa ich na mikroskopie odwroconym), u niego w ogole nie sposob je zrealizowac. u nas mozna tylko na firme, do tego wymagaja skanow calej dokumentacji, krsow, regonow ogolnie dosc chore.

jesli ktos chce to moze podlaczyc sie do zamowienia, ja sam na pewno skorzystam jesli zaakceptuja papiery to jakos okolo czwartku pewnie bede zamawiac.

update: na razie jestem na etapie skladania reklamacji na ktora nie otrzymalem odpowiedzi. dostalem zupelnie inne szkielka: innego producenta i o grubosci 0,15 mm zamiast - jak to jest napisane na stronie - 0,17 mm.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Zamowienie na nietypowe szkielka nakrywkowe

Post autor: planapo »

po nieslychanych przebojach i dlugim czasie oczekiwania i pokonaniu KOSMICZNEJ - nawet jak na polskie warunki - biurokarcji wreszcie otrzymalem szkielka.

Szkielka Marinefeld sa bardzo drogie (ok 30 gr sztuka), wykonane z dokladnoscia do 5 um, i pewnie gdyby nie to, ze nie moglem liczyc na zwrot wydanej kasy za wczesniejsze zle zinterpretowane przez firme medlab zamowienie, najpewniej zrezygnowalbym z nich.

Jest roznica w kolorach, sa wyraznie lepsze w przypadku szkielek Marienfeld. Innych roznic jak na razie nie widze, ale postaram sie powtorzyc test jak bede miec lepszy preparat.
Załączniki
szk-20x.jpg
szk-40x.jpg
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Zamowienie na nietypowe szkielka nakrywkowe

Post autor: marcin93 »

Powinni je nazwać apochromatyczne szkiełka o wysokiej niedostępności a tak serio to wygląda to efekty są ciekawe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości