lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Clementia
Posty: 30
Rejestracja: 30 maja 2011, o 16:37

lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: Clementia »

Poruszany był temat przenosin jeżeli chodzi o lekarski (podobnież istnieje możliwość migracji po 2 roku),ale jak jest z lekarsko-dentystycznym? Tutaj pojawia się ogranicznik- liczba foteliByłabym wdzięczna, gdyby ktoś mógłby mi napisać czy realne jest przeniesienie na 3 rok stomy z GUMedu lub UMwB na WUM?
chloee
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2011, o 16:40

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: chloee »

Podbijam. Orientuje się ktoś?

iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: iori »

Koleżanka z UMB miała w grupie osoby, które po 1 roku przeniosły się na WUM. Obecnie są na 3 roku. Z tego co słyszałam, jedna dostała się normalnie w rekrutacji, a druga po prostu przeniosła. Więcej ci niestety nie powiem, ale jak widać, jest to możliwe.
trzydziescitrzy
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2012, o 10:33

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: trzydziescitrzy »

Na lekarski i lekarsko-dentystyczny na WUM można się przenieść tylko na studia niestacjonarne - tak to wygląda w praktyce.
iori
Posty: 98
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:16

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: iori »

trzydziescitrzy pisze:Na lekarski i lekarsko-dentystyczny na WUM można się przenieść tylko na studia niestacjonarne - tak to wygląda w praktyce.
Bzdra.
Ja w tym roku się przenosiłam na lekarski w trybie stacjonarnym. I nie jestem jedyna. Jest z resztą cały wątek na tym forum o przenosinach.
zael
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2013, o 08:26

Re: lek-dent -przeniesienie z innej uczelni na WUM

Post autor: zael »

Pytanie do iori: Czy to prawda, że w przypadku nie pokrywania się kluczowych przedmiotów (chodzi o sytuację, w której zrealizowało się na jednej uczelni np historię stomatologii a na wumie jest zamiast tego np socjologia) należy uiścić opłatę za deficyt ects równą 590 zł za jeden punkt.

Jakbyś mogła poświęcić 5 minut swojego czasu i trochę więcej opowiedzieć na temat przenosin, to proszę o kontakt: [at].com

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości