WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Dominika 1986
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:11

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Dominika 1986 »

Hej jestem bardzo zainteresowana wolontariatem w warszawskim Zoo i chciała bym do niego należeć.
Jak to jest w Warszawie ,trzeba płacić jakieś składki czy coś w tym stylu bo w innych organizacjach proszą o miesięczne wpłaty a ja nie mam forsy by na to płaci, a bardzo bym chciała zajmować się zwierzętami nawet sprzątać w ich klatkach czy inne rzeczy.
Była bym wdzięczna jeśli by ktoś mi napisał gdzie trzeba puść i co trzeba zrobić by dostać się do wolontariatu w Warszawie.
Z góry dziękuje.
Dominika
tanatos666
Posty: 26
Rejestracja: 2 sie 2007, o 12:35

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: tanatos666 »

Moim zdaniem duzo fajniejszy jets wolontariat w schornisku dla zwierzat. Moze jest mniej Ciekawy bo ma sie kontakt tylko z psmai i kotami ale za to ma sie dobre zamopoczucie po przepracowanym dniu w schronisku. No i najwazniejsze ze ma sie kontakze zwierzetami a nie tylko grabi liscie itp.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

tanatos666 pisze:No i najwazniejsze ze ma sie kontakze zwierzetami a nie tylko grabi liscie itp
W Zoo też ma się kontakt ze zwierzętami, ostanio miałem z wężem, legwanem zielonym i wieloma jeszcze innymi zwierzętami . Więc nie grabi się tylko liści zapewniam Ciebie ]
Werxa
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2007, o 18:46

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Werxa »

Też bardzo bym chciała zostać wolontariuszką w zoo , ale tymbardziej nie mam szans bo mam 11 lat,ale to nie znaczy żenie mam podejścia do zwierząt!

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 21:07 ]
Ja teżchciałabym mieć wolontariat , ale nie mam na to narazie szans bo mam 11 lat , ale to nie znaczy żenie mam podejścia do zwierząt!
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: DK »

Jak ktoś jest zainteresowany wolontariatem w starym zoow poznaniu to niech sie nie zraża tym że sa tylko dwa działy i bedzie musiał czyscic akwaria, bo tak nie jest, jest dużo więcej działów, są tez małpy i ssaki mniejsze i gady.
Ja sie niedawno zapisałam i jest bardzo miło:) polecam
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

oooo widze, że wolontariuszka ze starego zoo
acanga
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2008, o 21:56

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: acanga »

Witam!
Czy ktoś sie orientuje czy w poznańskim nowym zoo potrzebują kogoś do pracy?
Jeśli nie to czy potrzebują wolontariuszy?
pzdr.
Awatar użytkownika
Sucharki z Myszkami
Posty: 413
Rejestracja: 16 lip 2007, o 20:42

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Sucharki z Myszkami »

Ja niestety mam za daleko do zoo, ale może w przyszłości trafię do jakiegoś wolontariatu. Na razie zadowolę się schroniskiem
malwina
Posty: 2
Rejestracja: 4 lut 2008, o 18:11

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: malwina »

z pewnością nowe zoo potrzebuje wolontariuszy:) ja wlasnie dolaczylam do wolontariuszy w starym zoo. informacje o wolontariacie znajdziesz na stronie internetowej zoo: zoo.poznan.pl i tam w zakladceinformacje masz wszystko o wolontariacie:)
Awatar użytkownika
Sucharki z Myszkami
Posty: 413
Rejestracja: 16 lip 2007, o 20:42

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Sucharki z Myszkami »

Niestety do Poznania mam za daleko
KRUK
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2008, o 15:55

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: KRUK »

Ja bym chciał być wolontariuszem w zoo. Mieszkam we Wrocławiu, a tu jest naprawdę duże zoo. Niestety mam 14 lat, więc nie mogę być tu wolontariuszem.
hanka1414
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2008, o 06:09

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: hanka1414 »

Ja również chciałabym być wolontariuszką. Do najbliższego zoo mam troche daleko ale może w wakacje dałoby rade Moglibyście opisać co dokładnie robiliście jako wolontariusze i z jakimi zwierzętami mieliście kontakt podczas waszej pracy?
Pozdrawiam
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: DK »

Ja jako wolontariuszka zajmowałam się koniowatymi- Najczęściej czesanie osiołków, wyprowadzanie ich, czesanie kucyków i wyprowadzanie, oswajanie kóz, czesanie i oswajanie owiec kameruńskich, jak sie trafiło na wiekszy wybieg gdzie były inne zwierzeta to tez karmiłam alpaki:P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości