Studia medyczne, 2012.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
magma1234
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2011, o 14:01

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: magma1234 »

nie rozumiem dlaczego podpisanie tej umowy to miałby być cud - jak piszesz, nad ta umowa pracowali długo, jest gotowa, brakuje jednego podpisu w interesie uni i Polski jest aby ten podpis był z różnych innych względów( sprawa Tymoszenko to tylko pretekst ) podpisanie tej umowy nie może nastąpić obecnie, dlatego jest to kwestia czasu , z ustawy faktycznie wynika ze dotyczyłoby to wszystkich uniwerków, ale do ustawy potrzebne jest rozporządzenie, także lepiej nie ryzykować , obecnie studenci zorientowani w temacie wiedzą ze jesli już to kijów i lwów na 100% , reszta to ryzyko nostryfikacji, tak tylko zaznaczam i życze wszystkim aby ich dyplomy ukraińskie zostały automatycznie uznane w Polsce, wolny rynek to zdrowa idea w tym zawodzie również, a pacjenci sami zweryfikują u kogo będa się chcieli leczyć, obecnie niestety nie mają wyboru
Wyatt Earp
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2012, o 12:20

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: Wyatt Earp »

To porozumienie jest rodzone w bólach od bodaj 97 więc wcale mnie nie zdziwi jak coś znowu wymyśla, ale faktem jest to że obydwu stronom zależy - w tych papierach są niesamowite pieniądze.Nie wiem czemu niby Lwów i Kijów a z reszty coś może być odtrącone tym bardziej że różnic miedzy uczelniami jako takich nie ma zbyt dużych - w sensie prawnym ofc. a polskie prawo raczej w takie rzeczy się nie bawi, albo uznaje z obszaru całego kraju albo w ogóle ( za wyjątkiem uczelni nie uznawanych przez państwo w którym są założone i tego typu farmazony)
niebiałoszewska
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012, o 16:42

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: niebiałoszewska »

weronika_na pisze:Witam!
W tym roku wybieram się na studia stomatologiczne we Lwowie (w języku angielskim). Egzamin mam wyznaczony na 20.08
Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami dotyczącymi przebiegu tego egzaminu.
Interesuje mnie też nawiązanie kontaktu z osobami które w tym roku wybierają się na studia we Lwowie
Napisz mi to jeszcze na czole, bo do tej pory nie zauważyłam tego we wszystkich możliwych forumowych wątkach
kapsaicyna
Posty: 49
Rejestracja: 27 maja 2012, o 23:43

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: kapsaicyna »

niebiałoszewska, - gdyby na forum było lubię to", tak jak na facebooku, to właśnie dostałabyś mojego lajka)
pozdrawiam.
niebiałoszewska
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012, o 16:42

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: niebiałoszewska »

Ha, dziękuję.
Nie to, że mam coś do ludzi ze Lwowa(chociaż są bardziej irytujący niż wszyscy pozostali razem wzięci), to po prostu jestem przeczulona na brak jakiejkolwiek kultury i obycia wszyscy mają jedynie wymagania.
kawka_z_mleczkiem
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2012, o 11:55

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: kawka_z_mleczkiem »

Hej,
kto wybiera się w tym roku do Tarnopola na lekarski
gadzia09
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2013, o 17:37

Re: Studia medyczne, 2012.

Post autor: gadzia09 »

Mam pytanie był już ktoś na rozmowie w Tarnopolu ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości