Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qwerty12345
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2012, o 21:46

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: qwerty12345 »

Czy trzeba mieć zdaną biologię i chemię na maturze, żeby rekrutować na studia do Tarnopola ? Bo na stronie nie wyczytałem nic takiego.
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Tarnopolanin »

Kochani!

Pierwsza tura rozmów kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziom, jaki zaprezentowali pierwsi kandydaci. Jeśli dalej tak pójdzie, to szykuje się naprawdę bardzo mocny rok. Myślę, że z takim składem spokojnie można myśleć u skończeniu studiów na Ukrainie w Tarnopolu. Bez problemu zda się wtedy nostryfikację, bo przecież wcale ona nie jest taka straszna. Jest to normalny egzamin sprawdzający wiedzę i jeśli ktoś całe studia ciężko pracuje, to nie ma później problemu ze zdaniem:)

Przypominam, że kolejne egzaminy wstępne odbędą się 15-19.07.2013. Przez cały ten tydzień będziemy do waszej dyspozycji w Tarnopolu. Pamiętajcie, że liczba miejsc dla Polskich studentów jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie! Napiszcie do nas już dziś!

UWAGA!
Z przyczyn technicznych ulega zmianie nasz adres e-mail!. Mieliśby bowiem problem z wiadomościami przychodzącymi, dlatego jeśli ktoś z Was nie otrzymał od nas żadnej odpowiedzi, proszę o ponowienie pytania na nowy adres!
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Tarnopolanin »

Drodzy Forumowicze,
Przyszli lekarze!



Do 3 tury rozmów kwalifikacyjnych na naszym uniwersytecie zostało niewiele czasu! Bardzo zależy nam, aby nasi kandydaci wypadli jak najlepiej na egzaminach wstępnych, dlatego jeśli chcecie spełniać swoje marzenia na naszym uniwersytecie nie zwlekajcie z otwarciem swojego przewodu rekrutacyjnego!
Przypominam, że egzaminy odbędą się: 12-16.08.2013.

Jak zwykle będziemy do Waszej dyspozycji na miejscu w Tarnopolu.
Jeśli ktoś chce mieszkać w mieszkaniu, proszę o wcześniejszą informację, abyśmy mogli przygotować kilka mieszkań do obejrzenia:)


UWAGA!

Jeśli zdecydowaliście się podjąć naukę na innym uniwersytecie medycznym na Ukrainie, lecz nie udało się Wam przejść egzaminu wstępnego- zapraszamy do Tarnopola.
Będziemy w Tarno w czasie egzaminów wstępnych we Lwowie (15.08), dlatego możecie śmiało pisać. Pokierujemy Was jak dotrzeć do Tarnopola, pomożemy w expresowym tempie złożyć wasze dokumenty w dziekanacie i uprzedzić dziekana o Waszym przyjeździe na rozmowę kwalifikacyjna jeszcze tego samego dnia!
Uważajcie również na tzw. naganiaczy, którzy będą czekać na Was przed salą egzaminacyjna we Lwowie. To nie są oficjalni przedstawiciele i nie mają oni prawa do rekrutacji studentów na Nasz uniwersytet.

Życzymy owocnej nauki do egzaminów wstępnych, a tym, którzy są już przyjęci serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!
tomsta86
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2013, o 13:45

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: tomsta86 »

Gorąco polecam pomoc administratorów strony [niedozwolona reklama] szczególnie A. !

Szczerze powiem, że w nawale stresu który przeżywałem jadąc na Ukrainę na rozmowę motywacyjną do Tarnopola bardzo ale to bardzo mi pomogli! Organizacja na miejscu pomoc w znalezieniu lokum - jak i pomoc w samej rozmowie na bardzo bardzo duży plus! gorąco polecam!

A co do samego Tarnopola - to jestem zaszokowany ale jak na realia Ukrainy to bardzo ładne miasto nad pięknym jeziorem! tylko ta droga ze Lwowa szkoda gadać ale samo miejsce rekompensuje wszystko!
Wyatt Earp
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2012, o 12:20

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Wyatt Earp »

Niestety ale miasto jest brzydkie,nudne i ma mało do zaoferowania, nic dziwnego że musiała to być rozmowa motywacyjna no cóż kolejny bardzo mocny rok nadchodzi
aprilart
Posty: 64
Rejestracja: 3 lut 2013, o 20:03

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: aprilart »

hej, kto sie wybiera do tarnopolu w tym roku?) prosze o kontakt priv
Olii
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2013, o 00:39

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Olii »

Korzystał może ktoś z pomocy pośredników ze strony [niedozwolona reklama]?Zajmują się rekrutacją w Tarnopolu i Lwowie. Potrzebne mi są opinie na ich temat
Prawdomówna
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2013, o 23:26

Re: Tarnopol 2012/13 REKRUTACJA!

Post autor: Prawdomówna »

tak, zajmuje się tym taka stara ukrainka. wiem, że kasuje jak za zboże, po 2tys.zł od głowy. czyli 2 razy drożej niż Karolina i Arek, tylko że oni przynajmniej mają pojęcie o tych studiach, uczelni, mieście i tak dalej, ona pojęcia żadnego.
rok temu stała pod uniwerkiem we lwowie w trakcie rozmów rekrutacyjnych i zgarniała tych, którzy się nie dostali, zawoziła do tarno i kasowała pieniążki. moi znajomi bardzo później żałowali.
mowie wam, idzcie przez arka na te studia, przynajmniej wszystko bedziecie wiedziec i wszystko bedziecie miec zalatwione, zamiast komplikowac sobie zycie, oni mi sie nawet teraz pomagaja przeniesc do pl, naprawde wporzo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości