Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

o tym nic mi nie wiadomo. najwidoczniej jednak do zapłodnienia nie dochodzi w akademiku
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

Hahaha, czyli Pan Doktor miał rację!
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Jivan »

halo, tylko izuet i terrible jest tutaj ze ŚUM`u że temat upadł ?
Awatar użytkownika
neuro
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 13:20

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: neuro »

Hłe hłe. Widze, że tylko Zabrze się udziela, pewnie jest tego jakaś przyczyna
Każdemu życze Kosia na anatomii. Do tej pory jest najmilej wspominanym przeze mnie asystentem. Jego anegdotki, najczęściej zaczynające się od wiecie, wiele lat temu, to była tutaj taka grupka felczerów i wtedy

Prelekcje dr Bursy, wśród dziewczyn znany jako DILF też przeszły do historii
"Panowie to nie jest tak, że łykasz Viagre, szcześciopak na bolca i podbijamy akademik i Czemu nie wolno łykać pokruszonej Viagry? Bo można dostać stwardnienia rozsianego itd.

Zabrze jest takim miejscem, że na każdej katedrze znajdą się powody do beki

"o tym jak my wciągali malucha na drzewo i kim jest Leon z cyklu opowieści pana łacinnika o jego wyczynach na studiach kultury antycznej
Obsesjyjne mrgaryynaa! największe zło świata! tylko masło, od matki kroowyy pewnej p. dr z kat. chemii na punkcie masła.
No i flagowe zabrzańskie PANIE?! CO PAN?! don Carlita.
Oraz ostatnio ryjące mi coraz bardziej beret hmhmehmm nie wychodzii pan? to ma pan za mały kalkulaatooor mhmmhemhmmmm Pezeta
LenkaIlenka93
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2013, o 10:30

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: LenkaIlenka93 »

Terrible_justyna- jak się nazywa ten kochany smieszny Pan od anatomii? Jej chcialabym z nim miec!

Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

LenkaIlenka93, to właśnie tzw. Kosiu, o którym wspomniał neuro kierownik ćwiczeń w zabrzu, najprawdopodobniej będziecie z nim mieli pierwsze, wprowadzające zajęcia, po których dopiero przydzielą Wam asystentów. taki wysoki, niebieskooki, siwiutki starszy pan w drewnianych chodakach, białym fartuszku i obowiązkowym krawacie. niemal zawsze uśmiechnięty (i co zauważyłam - nie tylko gęba mu się śmieje, ale również oczy ^^ )

co do pana z łaciny - istny człowiek renesansu, multum zainteresowań. do tego uwielbia sobie pogadać
a co do karlosa (kierownik katedry biofiz) - do mężczyzn oczywiście mówi PANIE, CO PAN?!?!?!?!". a do kobiet? pani, co PAN?". hahaha, parę razy to słyszałam
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Izuzet »

PANI, CO PAN!?!?!?!? (I mina wkurwionego muminka)

Awatar użytkownika
neuro
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 13:20

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: neuro »

Trzeba wspomnieć, że Kosiu to niepraktykujący ginekolog z chyba 30 letnim stażem, niesamowicie ciepłe ręce pp
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

i długie palce
Nanuk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2013, o 17:40

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Nanuk »

terrible_justyna,
Brdzo dziękuję za tak cudowne rozweselanie, zwłaszcza lekko niepewnych o swój los przyszłych studentów.
Dzięki za całokształt, bo udzielasz się najwięcej i dla mnie jest to cudowne mieć dzięki temu już pewne mgliste wyobrażenie co i jak

Mam jeszcze pytanie, piszecie głównie z punktu widzenia medycyny, a ja idę na stome i tak się zastanawiam czy mogę na anatomii trafić też na tego miłego pana? Czy może wydział nie ma znaczenia i tu i tu jest takie samo prawdopodobieństwo że dana grupa go ma

Czy wszyscy wykładowcy od przedmiotów tych samych dla stomy i leku uczą oba wydziały, czy są tacy którzy są przypisani do jednego z wydziałów?

Czy orientujecie się czy kogoś z wykładowców itp powinnam się obawiać/uważać na coś/coś o kimś warto wiedzieć?
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: joannaoka »

Zgadzam się z przedmówcą - terrible_justyna udziela się najwięcej i podziękowania jej się należą jak najbardziej!

Ja też mam jeszcze pytanie: czy studenci stomy i lekarskiego mają zajęcia niedaleko siebie? Czy w zupełnie innych budynkach? Bo rozumiem,że kampus ten sam?
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

haha, robię to tylko dla sławy i Waszego uwielbienia
a na serio, lubię się dzielić wrażeniami i, na pewien sposób, pomagać

Nanuk, część asystentów jest wspólna, część przypisana do danego kierunku. ale akurat ten Pan jest wspólny jak wszędzie są tacy, na których warto uważać, ale to nie miejsce by o tym pisać.

joannaoka, kampus ten sam, budynki te same, sale ćwiczeń również te same tyle, że wiadomo - w innym czasie a nie jednocześnie np. lek ma coś do południa a stoma popołudniu. albo stoma ma coś w pierwszym semestrze, a lek to samo w drugim.
Nanuk
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2013, o 17:40

Re: Powiedzonka o ŚUMie - Katowice / Zabrze

Post autor: Nanuk »

Tak, jak najbardziej nasze uwielbienie Ci się należy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości