Stomatolog-zarobki na etacie

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
zuzka11
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2013, o 19:02

Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: zuzka11 »

Witam,
chciałbym się dowiedzieć ile zarabia stomatolog w niepublicznej przychodni na etacie po 7-8 latach pracy. Interesują mniej wiecej kwota na 1H a nie odp w stylu ile kosztuje wizyta i ile to się wydaje bo dobrze to wiem a zarobki na własnym gabinecie a zarobki na etacie u kogos niewiele mają wspólnego.Czy działa to na zasadzie również prowizji od każdego pacjenta ?
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: ich_bin »

Co prawda nie po 7-8, ale po 3 znam może nie stawki, ale orientacyjne zarobki. Dana osoba dostaje 5 tys zł pensji+40% prowizji od tego, co zrobi sama.
aligator99
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2012, o 20:13

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: aligator99 »

A GDZIE POWOŁANIE MÓJ STOMATOLOG MAŁO ZARABIA BO KIEPSKI MA SAMOCHÓD
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: ich_bin »

Aligator, powołanie, powołaniem, ale przecież żyć też trzeba, dlaczego ta osoba ma sobie odmawiać, skoro może zarobić nie dojąc przy tym pacjentów?
zuzka11
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2013, o 19:02

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: zuzka11 »

Czyli po 5-6 000 można spokojnie wyciągnąć więcej to już własny gabinecik ?
zuzka11
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2013, o 19:02

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: zuzka11 »

Większość stomatologów pracuje od rana do wieczora nawet u kogoś wiec ogólnie jeżeli patrząc,że ktoś pracuje od 8 rano do 20 to zaczynają wychodzić dość śmieszne stawki jeżeli ktoś wyciąga po kilka tysięcy bo to wychodzi około 20-25zł/H a przecież lekarze tak świetnie zarabiają.
Honorata95
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, o 12:54

Re: Stomatolog-zarobki na etacie

Post autor: Honorata95 »

to jeden z najlepiej opłacanych zawodów, już po studiach możesz wyciągać 7-9 tysięcy pod warunkiem ze pójdziesz do prywatnego gabinetu; a jak później otworzysz swój własny (większość moich znajomych tak zrobiło), to przemnożysz to co napisałam razy trzy, do tego inni pracują na ciebie jak masz swój gabinet, moja mama jest stomatologiem i teraz już pracuje tylko 4 dni w tygodniu i lepiej zarabia niż tata po prawie, ma swój własny gabinet i wkrótce kolejny otwiera, jedyne co to jest to praca, która obciąża fizycznie, rekompensata są zarobki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości