Chemia, poziom podstawowy - zbiory, podręczniki

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
12346546548745

Chemia, poziom podstawowy - zbiory, podręczniki

Post autor: 12346546548745 »

Wiem, że są wakacje, ale mam wrażenie, że trzeba się spieszyć z kupowaniem książek, bo we wrześniu może się okazać, że już niczego w księgarniach nie ma (a ja lubię mieć wszystko zaplanowane z długim wyprzedzeniem).
Nie wiem, czy ktoś tutaj może mi pomóc w tej kwestii, bo większość z Was pewnie zdaje ten przedmiot na poziomie rozszerzonym.

Interesuje mnie kwestia, jakie książki są odpowiednie do nauki chemii do matury na poziomie podstawowym? Jeżeli chodzi o podręczniki, to mam w domu 1. i 2. część Operonu w zakresie rozszerzonym i cz. 2. Nowej Ery (zakres podstawowy i rozszerzony). Nie mam żadnych zbiorów.
Wydaje mi się, że te podręczniki mogą mi wystarczyć, ale mogę się mylić. Poza tym, ja w sumie potrzebowałabym bardziej powtórzenia sobie wszystkiego, przypomnienia sobie różnych rzeczy, usystematyzowania wiedzy niż takiego konkretnego uczenia.

Jeżeli chodzi o zbiory, to tutaj w ogóle się nie orientuję w temacie. Nie chciałabym kupować czegoś, co będzie wykraczało poza poziom podstawowy, czegoś, co mi się potem nie przyda.

Czy ktoś mógłby mi cokolwiek doradzić?
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Chemia, poziom podstawowy - zbiory, podręczniki

Post autor: Anarchia »

może rozejrzyj sie za tą ksiązką, (wsip, poziom p)

Ogladalam ją kiedys w antykwariacie, calkkiem fajna sie wydawala
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości