Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
marchewka882
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2013, o 15:38

Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: marchewka882 »

Witam! jestem tegoroczna maturzystką jednak popełniłam najgorszy błąd w zyciu idac do liceum na profil matematyczno-geograficzny dlatego postanowiłam to zmienić trochę za pozno ale chce napisac chemie rozszerzoną w przyszłym roku na te przyzwoite 90%, dlatego dobijając do setna jest ktoś w stanie mi pomóc i codziennie wysyłac na poczte czesc materialu i zadania do niego a później to sprawdzać? proszę, pomóżcie wiem, książki witka, persona, operon i zbiory to ważne. mam książki jednak jeśli jest ktoś kto stoi nade mna i mi pomaga to łatwiej jest mi się zmobilizować ciagle szukam odpowiedzi i rozwiazan na necie ale to strata czasu bo ciagle kusi to na fejsa to na inne portale społecznosciowe i jeszcze szukanie pracy. proszę nie pisać zebym poszla na korki bo pewnie bym poszla gdybym miała prace i kase. wiec poki co jestem zdana na swoje marne siły. nie wiem czy ide dobrze z z materialem bo jestem na początku i te reakcje i doświadczenie mnie chyba przerastają ale chemia jest przepustka dla mojej przyszłości. wiem ze nie jest trudna jednak jak dotąd nie miałam idealnych nauczycieli którzy potrafiliby własciwie temat przedstawić
marchewka882
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2013, o 15:38

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: marchewka882 »

przepraszam za złe sformułowanie tematu
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: meisie »

Ja niestety jedynie w czym mogę Ci pomóc to wysłać harmonogram pracy. Jeśli chcesz to pisz na pw.
adamantan
Posty: 1489
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 13:00

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: adamantan »

marchewka882 na razie po treści postu widać u Ciebie totalną panikę.
Ochłoń, jest mnóstwo miesięcy przed Tobą. Usiądź i zrób sobie plan całego materiału. Wypunktuj rzeczy z których jesteś dobra i te, które sprawiają Ci największy kłopot. Zaglądaj tutaj do nas często i udzielaj się. Tu wszyscy sobie pomagamy. Poprzeglądaj starsze posty szczególnie z tematu problematyczne zadania - jest tam kopalnia wiedzy. I będzie git
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: tchorz »

marchewka882 pisze: dlatego dobijając do setna jest ktoś w stanie mi pomóc i codziennie wysyłac na poczte czesc materialu i zadania do niego a później to sprawdzać? proszę, pomóżcie wiem, książki witka, persona, operon i zbiory to ważne. mam książki jednak jeśli jest ktoś kto stoi nade mna i mi pomaga to łatwiej jest mi się zmobilizować ciagle szukam odpowiedzi i rozwiazan na necie ale to strata czasu bo ciagle kusi to na fejsa to na inne portale społecznosciowe i jeszcze szukanie pracy. proszę nie pisać zebym poszla na korki bo pewnie bym poszla gdybym miała prace i kase.
Może jestem przewrażliwiona, ale dla mnie takie coś to bezczelność!
Masz książki, masz internet a i jakąś pomoc na tym forum też znajdziesz. Albo jesteś na tyle zdolna zdeterminowana i inteligentna żeby sama nauczyć się chemii, (pewnie nieco trudniej niż z korepetytorem) albo zrezygnuj.

Bo boję się ogłoszenia za rok niech mi ktoś zapłaci za niestacjonarny lekarski bo to moja jedyna szansa a nie mam pracy i kasy".
Kasia92
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2013, o 18:09

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: Kasia92 »

meisie a moglbys mi wyslac na maila harmonogram pracy:) Bardzo bym byla wdzieczna) [at].pl:) pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Candy1992
Posty: 164
Rejestracja: 24 maja 2012, o 11:42

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: Candy1992 »

Tutaj jest brdzo dużo osób, które uczyły się/ uczą całkowicie od zera. Są po humanach, mat-fizach, mat-geo i językowych profilach. Uczą się sami. Książki zdobywają sami, więc nie jesteś jakimś odosobnionym przypadkiem. Istnieją antykwariaty, internet, chomikuj i wiele innych opcji. Także na tym forum rozwiązywanych jest wiele problematycznych zadań.I również nie każdego stać na korepetycje. Czasem wystarczy trochę chęci i samozaparcia i do wszystkiego można dojść samemu. Na forum jest mnóstwo wątków odnośnie książek do matury. Wystarczy trochę dobrych książek + dobre nastawienie, solidne podejście do sprawy i sukces gwarantowany. Poszukaj, wystarczy chcieć.
marchewka882
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2013, o 15:38

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: marchewka882 »

dzięki za wypowiedzi już mam harmonogram pracy i mam nadzieję, że dam rade. jest motywacja wiec jest ok
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: ich_bin »

Jestem po mat-infie, dałam radę, to i Ty dasz
AKo
Posty: 20
Rejestracja: 18 lut 2013, o 18:11

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: AKo »

wystarczy chcieć Candy1992.
Awatar użytkownika
muffler
Posty: 73
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:27

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: muffler »

meisie pisze:Ja niestety jedynie w czym mogę Ci pomóc to wysłać harmonogram pracy. Jeśli chcesz to pisz na pw.
jaki to harmonogram?:) też bym mogła? [at].pl dzięki z góry
Dreama
Posty: 55
Rejestracja: 29 maja 2012, o 15:30

Re: Szukam kogoś skorego do pomocy z chemii.

Post autor: Dreama »

Ja też bym prosiła o ten harmonogram - [at].eu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości