ucieczka kota

laura

Re: ucieczka kota

Post autor: laura »

Witam wszystkich. Mam straszny problem. Uciekł mi kot którego dostałam na przechowanie. chciałam go wziąc do domu, więc przywiozłam go do miasta wktorym mieszkam ( kot mieszka na wiosce 3 km. od mojego miasia) ale niestety gdy tylko otworzyłam drzwi od samochodu zwiał. I choć kot dobrze mnie zna nie zareagował na wołanie tylko uciekł w krzaki. Szukam go juŻ trzeci dzień, i wczoraj wieczorem zobaczyłam go niedaleko swojego domu ale niestety uciekł ode mnie i nie wiem jak go złapać. dzisiaj takŻe byłam go szukać ale juŻ go nie widziała. Juz nie wiem co robić. Bardzo lubie tego kota i wiem Że do domu raczej sam nie wróci, bo jest przestraszony.Co robić
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: ucieczka kota

Post autor: Azadi »

moze powies jakies plakaty, na ktorych bedzie fota kota i twoj numer telefonu. ludzie gdy zobacza kota pewno go ci oddadza tylko musza wiedziec gdzie jest twoj. jesli by dlugo kot sie nie znalazl radze dodac jakas nagrode na plakacie za znalezienia go. mozesz rozwiez wynajac (np. z policji) lub jezeli masz jakiegos madrego z dobrym wechem dac psu do powachania jakas rzecza nalezaca do kota (jego zapach) i ten jesli jest wycwiczony (moj, np za bardzo nie jest, ale gdy kot zginal kolezance to go wyszukal, ale pierw musial sie nameczyc po ciagle znajdywala- bo to sunia, slady po hmm. kupach i sikach, male kot sie znalazl) jest dosc duza szansa, ze znajdzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości