Na jakim kierunku są najlepsze dziewczyny?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: dawidw »

U mnie 24 kobitki, 8 facetów
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: Anielica88 »

U mnie bylo ogolnie rzecz biorac 40 ososb w klasie w tym 13 chlopcow a pozostala czesc to oczywiscie zenska strona medalu.Chlopcom raczej nie przeszkadzalo ze dziewczyn tak duzo choc na poczatku byli bardzo wstydliwi i sie z nich smialysmy. Wiekszosc traktowali mnie jak zwykla kumpele dotanca i do rozanca . Ach to byly czasy. zaczynam juz za nimi tesknic
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: ollciaq »

ja jakoś nie przepadam za towarzystwem samych kobiet. Z facetami lepiej się dogaduje . są bardziej konkretni i zwykle mówią to co im leży na sumieniu. A w ogole dziewczyny to takie zazdrosne istoty

P.S. zaznaczam to nie tyczy się wszystkich kobiet nie stawiajmy wszystkich w tym samych szeregu D
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: pure morning »

mam podobne zdanie jak Ola:)
gdy w klasie jest więcej facetów jest więcej luzu, fajna atmosfera i nie ma takiego wyścigu szczurów jak w klasach żeńskich
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: ollciaq »

pure morning pisze:mam podobne zdanie jak Ola:)
gdy w klasie jest więcej facetów jest więcej luzu, fajna atmosfera i nie ma takiego wyścigu szczurów jak w klasach żeńskich
ha . mam sojusznika ] faceci mają to do siebie że raczej patrzą na rzeczy z przymrużeniem oka.
W sumie to ja nie mam nic przeciwko dziewczynom ktore sie uczą dużo, ale nie rozumiem takich ktore chca byc najlepsze we wszystkim i ida po trupach (zwykle dziewczęcych) byle tylko być na tym piedestale. wariatki ]

p.s. Pure morning nie musisz byc taka formalna. Wystarczy Olcia
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: pure morning »

ok Olcia
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Na jakim kierunku sĄ najlepsze dziewczyny?

Post autor: sosen »

Zapraszam na BiNoZ Pieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeknie jest

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2007 23:26 ]
Na UMCS-ie w Lublinie oczywiście
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości