Rekrutacja wrześniowa

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
inna93
Posty: 53
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 13:43

Rekrutacja wrześniowa

Post autor: inna93 »

Zakładam ten temat,bo siedzę jak na szpilkach.Chcę się dowiedzieć jak to jest z ta późniejszą rekrutacją.Szczególnie interesuje mnie UM Wrocław lekarski,ale każda informacja jest pomocna.Ilu osobom udaję się dostać we wrześniu na lekarski?
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Rekrutacja wrześniowa

Post autor: halidor »

niewielu osobom, tylko jak ktoś zrezygnujewe wrocku nie biora nadmiaru , liczą co do sztuki
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Rekrutacja wrześniowa

Post autor: młody technik »

To zależy gdzie składałaś. We Wrocławiu miejsca zapełniają się szybko, tak jak w Krakowie czy Warszawie, zatem we wrześniu tam nie zwolnią się miejsca wcale, lub zwolni się niewiele. Więcej miejsc zwalnia się w uczelniach mniej pożądanych, takich jak ŚUM czy UMLub.
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: Rekrutacja wrześniowa

Post autor: ddaga89 »

inna93, Dokładnie, nie spodziewaj się cudów.
Awatar użytkownika
fleczka94
Posty: 301
Rejestracja: 23 sty 2010, o 19:16

Re: Rekrutacja wrześniowa

Post autor: fleczka94 »

Co myślicie o takim obrocie spraw we Wrocławiu we wrześniu? Wejdzie jeszcze cała pula 247 czy nie ma szans?
inna93 dostałaś się?
lolaburry
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 12:34

Re: Rekrutacja wrześniowa

Post autor: lolaburry »

Ja myślę, że było by fajnie gdyby dzwonili do ludzi i pytali o podtrzymanie chęci studiowania, bo są w puli 247 osoby, które mają powyżej 170 z biologii i chemii i może są już w Poznaniu, Warszawie albo Krakowie (bo tam też jest matma zamiast fizyki) i nie chcą iść do Wrocławia, a tylko niepotrzebnie lista jest dłuższa. Stąd mój apel do osób które może to przeczytają - jak jesteście tuż pod kreską a nie chcecie iść do Wrocławia, to wyślijcie tam rezygnację, może dzięki temu dostaną się Ci, którym na tym bardzo zależy a mają zaledwie jeden punkt mniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości