Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
chlor2
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2013, o 12:49

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: chlor2 »

Świat mknie do przodu,ludzie się zmieniają,technologia się rozwija,a Kraków dalej stoi w miejscu.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

chlor2 pisze:Świat mknie do przodu,ludzie się zmieniają,technologia się rozwija,a Kraków dalej stoi w miejscu.
No trochę w tym racji jest
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Slash1994 »

Teraz będę wiedziała jak nie dać się zdemaskować, że jestem z Pdkrpcia
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Slash1994 pisze:Teraz będę wiedziała jak nie dać się zdemaskować, że jestem z Pdkrpcia
Palnij chodźmy na dwór albowiem czeka tam na nas nieskazitelna natura a od razu poznają, żeś nie nasza P
monia_171
Posty: 26
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:03

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: monia_171 »

Ja mam pytanie z innej beczki) Duzo osob odpadlo po I roku farmy na cmuj?)
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

monia_171 pisze:Ja mam pytanie z innej beczki) Duzo osob odpadlo po I roku farmy na cmuj?)
Nie wiem czy ktoś taki był. Osobiście nikogo takiego nie znam. U mnie w grupie też chyba 1 osoba tylko miała jakieś poprawki Na pierwszym roku ciężko wylecieć
Awatar użytkownika
Betusia
Posty: 464
Rejestracja: 14 maja 2010, o 14:35

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Betusia »

Hej, czy ktoś orientuje się jaki był ostateczny próg na analitykę w tamtym roku i czy na tych studiach da się poprawić maturę? Analizowałam właśnie plan studiów i na 1 roku jest dużo chemii, z tym że czy jest ona pomocna do matury? I czy biologia z genetyką jest pomocna?
Będę bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź, bo właśnie chce rekrutować się do Krakowa a zostały tylko 2 dni
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Bardzo fajnie by było jakby ktoś opisał na podstawie własnych doświadczeń jak jest z załatwianiem sobie pokoju w akademiku na UJ i na co zwracać uwagę. Kiedy mniej wiecej można sie starać o miejsce, jak wygląda przydzielanie pokoi, który akademik wybrać jeśli jest taka możliwość. Te informacje na pewno będą mi i innym bardzo pomocne, tym bardziej, że na UJ ze względu na renomę napewno studiuje dużo osób z innych miast, chcących zamieszkać w akademiku.
Czy studenci niestacjonarni również mogą starać się o miejsce w akademiku?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Co do wszelkich terminów i papierów jakie można składać to te dwa linki wszystko opicują

Kod: Zaznacz cały

samorzad.cm-uj.krakow.pl/page/akademiki_KE
Wniosek składa się poprzez system usos, czyli trzeba być przyjętym wcześniej niż we wrześniu, żeby jednak brać udział normalnie w składaniu wniosków. Potem można ryzykować jak ktoś został przyjęty później przez radę mieszkańców i jeśli będą wolne miejsca, to się dostanie.
Daty kiedy jest kwaterowanie są na stronie akademików, wtedy przyjeżdża się ze wszystkim i jak się nie przyjedzie rano wcześnie, to trochę się stoi w kolejce i to parę godzin ale tego dnia na pewno zakwaterują w końcu. Jest stolik przy którym siedzą studenci z rady mieszkańców i u nich rezerwuje się pokój, dostaje się karteczkę i do kierownika. Tam można dostać koce, pościel itd. na rewers z akademika, jak się nie chce to nie trzeba tego brać i tyle. Na początku roku składa się podania do rady mieszkańców o przydział lodówki na pokój lub segment, chyba że ktoś ma włassną.
Niestacjonarni mogą starać się o akademik, ale wiadomo, że większe szansę będą mieli Ci z niskim dochodem na osobę, szczególnie w tym roku, kiedy jeden akademik oddany jest do generalnego remontu i miejsc jest o ponad 300 mniej.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

[Link] Farmacja Kraków

Post autor: PatrycjaW94 »

Ktoś się wybiera w tym roku? Bo coś cicho w tym wątku, chyba że istnieje jeszcze jakiś dotyczący farmy na UJ, którego nie znalazłam

Przepraszam, jest wątek czynny
Jakby ktoś jeszcze nie mógł znaleźć: farmacja-krakow-uj-vt58254.htm
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Hogwartnik pisze:Co do wszelkich terminów i papierów jakie można składać to te dwa linki wszystko opicują
Wniosek składa się poprzez system usos, czyli trzeba być przyjętym wcześniej niż we wrześniu, żeby jednak brać udział normalnie w składaniu wniosków. Potem można ryzykować jak ktoś został przyjęty później przez radę mieszkańców i jeśli będą wolne miejsca, to się dostanie.
Daty kiedy jest kwaterowanie są na stronie akademików, wtedy przyjeżdża się ze wszystkim i jak się nie przyjedzie rano wcześnie, to trochę się stoi w kolejce i to parę godzin ale tego dnia na pewno zakwaterują w końcu. Jest stolik przy którym siedzą studenci z rady mieszkańców i u nich rezerwuje się pokój, dostaje się karteczkę i do kierownika. Tam można dostać koce, pościel itd. na rewers z akademika, jak się nie chce to nie trzeba tego brać i tyle. Na początku roku składa się podania do rady mieszkańców o przydział lodówki na pokój lub segment, chyba że ktoś ma włassną.
Niestacjonarni mogą starać się o akademik, ale wiadomo, że większe szansę będą mieli Ci z niskim dochodem na osobę, szczególnie w tym roku, kiedy jeden akademik oddany jest do generalnego remontu i miejsc jest o ponad 300 mniej.
To znaczy, ze ja sobie przegapiłam ? Czy można jeszcze coś z tym zrobić? Czy mogę już zapomnieć o akademiku?

Jeśli jest jeszce jakaś szansa, to który akademik polecasz? Który jest najbliżej miejca/miejsc gdzie ma się zajęcia?


TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW - I TURA

Okres wypełniania wniosków w formie elektronicznej o przydzielenie miejsca w domu studenckim i informacji o dochodach w rodzinie studenta w systemie USOSweb, a także okres składania wniosków w formie wydruku u koordynatorów wydziałowych ds. pomocy materialnej ustala się na czas: do 27 czerwca 2014 r. do godz. 15:30. Wnioski w formie wydruku z kompletem dokumentacji należy składać w sekretariatach właściwych wydziałów zajmujących się pomocą materialną.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2014, o 01:28 przez katy94, łącznie zmieniany 2 razy.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

przepraszam, tu był zdublowany post
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

katy94 pisze: To znaczy, ze ja sobie przegapiłam ? Czy można jeszcze coś z tym zrobić? Czy mogę już zapomnieć o akademiku?

Jeśli jest jeszce jakaś szansa, to który akademik polecasz? Który jest najbliżej miejca/miejsc gdzie ma się zajęcia?
Nic nie przegapiłaś, bo najpierw trzeba być przyjętym. Trzeba wszystko na swoim usosie wypełniać. I rok może brać udział tylko w II turze. I tura jest dla starszych lat.

Te akademiki po sąsiedzku z wydziałem, na tym samym placu, co wydział to akademik B i C ul. Badurskiego. One stoją obok siebie, więc bez różnicy który. Jest jeszcze akademik D na Racławickiej, ale jest drogi, za to ma wysoki standard, jednak głównie zajmują go obcokrajowcy lub studenci medycyny, bo mają stamtąd bliżej na zajęcia. Dla farmacji jest nieopłacalny, bo trzeba by było dojeżdżać na wydział. Farmacja ma nieliczne zajęcia gdzie indziej niż na wydziale. Na I roku to chyba nawet żadnych, na II roku jedne i na III roku jedne i potem chyba znów żadnych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości