Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Marcin222
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 23:30

Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: Marcin222 »

Witajcie, zacząłem dopiero studia lekarskie (Lublin, 5 lat) i mam możliwość kupna tabletu do pomocy.

Ktoś z Was używa? Myślałem o takim większym (ok.10 cali) i pobraniu np. Graya etc.aplikacji + histologii (preparatów).

IOS? Android?


Ktoś ma tablet? Do czego używa? Jaki system?

Ważne i pilne.

Proszę i dziekuję.

PS. Oczywiście jakieś pdfy też mozna odpalać.
PSS. Warto wg. Was mieć smartphonea z ekranem 4.3 cala(mniej więcej) na lekarskim? Chodzi mi o to, czy się przydaje.

Pozdrawiam
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: Kacperek »

Jak już chcesz coś brać to iOS)
Co do drugiego pytania to głupszego jeszcze nie czytałem
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: Mårran »

Ja używam, jak jestem w domu i trzeba coś przejrzeć, wtedy pdfy mam zgrane, żeby książek bez sensu nie wozić, do których i tak się nie zajrzy. To z uczelnianych rzeczy. A tak to na jakichś wyjazdach na necie siedzę.

Smartfon się przydaje, jak na zajęciach trzeba coś w necie szybko sprawdzić, jakiś lek na przykład.
Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: lith »

Tabletów u nas coraz więcej jednak na roku. Jedni wykorzystują to bardziej, inni mniej. Można na nim notować, można coś sprawdzić w sieci, można przeglądać prezentacje, których u nas jest masa. Ewentualnie książki w pdfie, chociaż ja tego nie widzę i tablety często średnio ogarniają dokumenty po kilkaset, czy kilka tysięcy stron.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: Mårran »

Zależy jakie, bo kilkuset stronicowe książki u mnie chodzą dobrze.
Pani Buka
Marcin222
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 23:30

Re: Używanie tableta/smartfona na lekarskim.

Post autor: Marcin222 »

Dlaczego IOS a nie Android?

JA właśnie lubię ten drugi.

Boję się tylko o to,że okaże się,że są jakieś wybitnie dobre aplikacje na IOS, kupię Androida i nie będzie odpowiedników.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości