Wynik matury na WET.

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
jaro
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2007, o 14:49

Wynik matury na WET.

Post autor: jaro »

jaki trzeba miec wynik z matury chodzi mi o biologie rozszerzoną i chemie rozszerzoną a i wogóle czy trudno sie jest dostać bo ja nie wiem i na ktora uczelnie najłatwiej nie chodzi mi ze tam pójde poprostu gdzies chce sie dostac ale głownie mi chodzi o wynik tak z bioli ok 80% a z chemii 65 lub 70% no ja nie wiem wiec mnie oswiećcie
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: Gregor7 »

generalnie na wszytskie najlepiej miec po 80 z tego i z tego. na te lepsze ( chociaz przy zaledwie 4 uczleniach, gdzie mzona studiowac weterynarie, trudno pisac o tym, ktroa jets lepsza ) czyli jak mowia Wroclaw i Warszawa ( sggw ) taki wyniki moze nie wsytarczyc. aczkolwiek lepiej chyba przeszukac forum, na ktorym, wydjae mi sie, roi sie od informacji o % na weterynarie, o ile sie nie myle, studetnka wet na sggw sie wypowiadala juz an forum,s o POSZUKAJ, zanim zapytasz, ot co:)pzdr
jaro
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2007, o 14:49

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: jaro »

ja szukałem i nie znalazłem nic na temat % a tak dla waszej wiadomości(dla gości) ja wybieram się na AK do Lublina mam nadzieje ze mi się uda
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: Medycyna Lwów »

próg na weterynarię na SGGW w tym roku 163 pkt - pkt z matur rozszerzonych z bio i chem.
jaro
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2007, o 14:49

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: jaro »

qurcze znowu. powtarzam jesli można to mnie chodzi o wynik matury w % a nie łaczna liczba punktów
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: Medycyna Lwów »

musisz mieć po 80% Z każdej z matur żeby się dostać
Iwunia
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 12:12

Re: Wynik matury na WET.

Post autor: Iwunia »

A gdzie najłatwiej się dostać, bo słyszałam, że na UWM do Olsztyna?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości