mikrobiologia VS biologia eksperymentalna?!

Uczelnie o kierunku mikrobiologia. Zasady rekrutacji oraz punktacji dla wybranych uczelni. Pomoc w przygotowaniu do pracy zawodowej w zakresie mikrobiologii.
wszystkojestzajete
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:22

mikrobiologia VS biologia eksperymentalna?!

Post autor: wszystkojestzajete »

Co myślicie o kierunkach biologia eksperymentalna i mikrobiologia? W internecie mało jest informacji, zwłaszcza na temat biologii eksperymentalnej - przeglądałam plan zajęć, i nie znalazłam żadnych przedmiotów eksperymentalnych", ot, zwykłe kręgowce czy rośliny. Co myślicie również o perspektywach pracy po obu kierunkach?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: mikrobiologia VS biologia eksperymentalna?!

Post autor: deVries »

wszystkojestzajete pisze:przeglądałam plan zajęć, i nie znalazłam żadnych przedmiotów eksperymentalnych", ot, zwykłe kręgowce czy rośliny. Co myślicie również o perspektywach pracy po obu kierunkach?
Mam ten plan przed oczami i nie wiem o co ci chodzi Pierwszy rok to jak wszędzie pierdoły, zoologia i botanika są bo to w końcu biologia. Ale od drugiego same wszelkiej maści fizjologie, genetyki i biologie molekularne, biologia rozwoju, od groma przedmiotów o komórce, praktyki laboratoryjne i sporo godzin na fakultety, wśród których też są przedmioty jak najbardziej eksperymentalne.

Mikrobiologii bym nie polecał, ale w sumie mam za sobą tylko taką medyczno-farmaceutyczną, może sam kierunek jest ciekawszy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości