Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
t42
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:09

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: t42 »

Mam jescze 1 pytanie do osób, które dostały się do okręgowego etapu.
Trochę nietypowe, ale.
Mniej więcej od której do której godziny był przeprowadzany ten etap?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: Collo »

t42 pisze:Cześć.
Jakie nagrody są w tej Olimpiadzie? Indeksy na jakie uczelnie?
Moja koleżanka jako finalistka dostała indeks na wybrane uczelnie o tematyce żywieniowej na kierunkach: technologia żywienia człowieka , dietetyka czy biotechnologia."

Po za tym pierwszych 5 laureatów dostaje laptopa, możliwe, że są jeszcze jakieś wycieczki zagraniczne
aga94
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2010, o 13:11

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: aga94 »

Cześć wszystkim:)
Zamierzam pisac tą olimpiadę,ale dopiero w poniedziałek piszę etap szkolny. No i nie wiem jak wy ale ja mam problem z literaturą bo wiekszości ksiażek podanych w literaturze.
Udało mi sie zdobyć tylko Cz 3 Tehcnologii gastronomicznej.,
Kompedium wiedzy o.,
Higiena żywienia, Mikrobiologia żywnienia. i tyle.
A jak u was z dostępem do literatury
liberos333
Posty: 38
Rejestracja: 7 paź 2009, o 16:11

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: liberos333 »

i jak tegoroczna edycja? Macie już za sobą etap szkolny?
Qubek93
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2010, o 12:53

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: Qubek93 »

witam wszystkich
etap szkolny dość gładko poszedł, teraz wielki nerw i szykowanie na piątek, ale w sumie w tym roku jadę po raz pierwszy także nie spodziewam się rewelacji, za rok wszystkich wykoszę hehea tak dla ciekawości ile mieliście w szkolnym % ja ponad 80
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: BlaBlues »

Ja też na tę olimpiadę jadę po raz pierwszy w tym roku ]. A dokładne ile miałam w szkolnym, to nie wiem, wiem, że jestem dalej i na razie z tego się cieszę .
Amortentia
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2012, o 17:34

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: Amortentia »

Cześć! W tym roku będę brała udział w tej olimpiadzie. Moglibyście się podzielić wrażeniami z udziału? Z czego się uczyliście do etapu szkolnego? Myślicie, że podręcznik szkolny + książka o żywieniu + jakieś pytania z testów wystarczą?
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: AMJ »

Chyba nie jest to ostatnio zbyt uczęszczany temat, ale może ktoś mi odpowie Chciałam się jak wyżej (post sprzed roku) zapytać się jak wygląda to wszystko na tej olimpiadzie, jaki jest zakres wiedzy, ogólnie jak to wszystko wygląda. Jestem po prostu ciekawa, bo w tym roku chciałabym wziąć udział
mroudnes
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2013, o 20:08

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: mroudnes »

Ja również jestem ciekawa jaką literaturę polecicie. Na ich stronie wykaz jest bardzo obszerny i podejrzewam, że do etapu szkolnego nie potrzeba aż tak wielu książek. Czy ktoś mógłby coś polecić? Na etap szkolny?
Aleksandraa97
Posty: 21
Rejestracja: 23 cze 2013, o 13:45

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: Aleksandraa97 »

Podbijam pytanie. Niech ktoś z doświadczeniem się wypowie błagam! Wiecie, że to liceum i na pomoc od nauczyciela nie ma co liczyć. Przynajmniej u mnie tak jest.
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: AMJ »

Aleksandraa97 pisze: Wiecie, że to liceum i na pomoc od nauczyciela nie ma co liczyć. Przynajmniej u mnie tak jest.
Nie tylko u Ciebie, umiesz liczyć - licz na siebie
klaudia1019
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2013, o 19:43

Re: Olimpiada Wiedzy O Żywieniu

Post autor: klaudia1019 »

Ja również biorę udział po raz pierwszy, może ktoś opowiedzieć coś więcej jak to wszystko przebiega? Może w ten sposób stres będzie mniejszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości