Ból szyi

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
sanderus
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2007, o 08:17

Re: Ból szyi

Post autor: sanderus »

może to po częsci także ze stresu w każdym razie 3mam kciuki za wyniki rozmowy, mając nadzieję, że szyja w niczym nie przeszkodzi:P temat też mnie zainteresował, bo co jakiś czas ruchy mojej głowy bywają mocno ograniczone. Podejrzewam, że jest to wynik częstego i dalekiego podróżowania autokarami(w końcu wakacje trwają i trza zwiedza świat)!oraz sypiania na karimacie bez poduszki. Mam sposób, ale myślę, że jest on dośc ryzykowny. Otóż kręcę swą główką, takie cwiczenia, a jak nadal nic się nie dzieje, to mocniej obracam się w prawo na przykład i słyszę pyk i jestem jak nowo narodzona.z tego tez pwoodu myślę o wizycie u ortopedy bądź nawet kręgarza- boli, ale ponoc pomaga:)
radzix

Re: Ból szyi

Post autor: radzix »

ból zelŻał ale nie ustąpiłboli jak mocniej skrece glowa w prawa strone a jak mocniej skrece to dodatkowo czuje sztywnienie miesnia od szyji po lopatke.co to moze byc

moderator: Prosze udac sie do lekarza. Forum nie jest od rozwiazywania problemow zdrowotnych.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2007, o 18:38 przez radzix, łącznie zmieniany 1 raz.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Ból szyi

Post autor: biolga »

Czasami, boli szyja, od złego ułożenia głowy podczas snu. Parę razy tak miałam, że nie mogłam ruszyć głową. Mnie zawsze pomagały maści rozgrzewające jak żmijowa czy Bengaj
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: Ból szyi

Post autor: stan1906 »

czesc
mam problem
dzis na lekcji WF robiliśmy przewroty w tył. Nigdy nie byłem w tym dobry no i boli mnie szyja. Kiedy obracam glowe w prawo nie, ale jak w lewo to boli. Co mam zrobić? Pomóżcie mi. Boli też trochę lewa część barku. Na lewo od szyi. Jakieś cwiczenia.

Z góry dzięki

moderator: Prosze udac sie do lekarza. Forum nie jest od rozwiazywania problemow zdrowotnych.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, o 17:32 przez stan1906, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Ból szyi

Post autor: dawidw »

stan1906 pisze:czesc
mam problem
dzis na lekcji WF robiliśmy przewroty w tył. Nigdy nie byłem w tym dobry no i boli mnie szyja. Kiedy obracam glowe w prawo nie, ale jak w lewo to boli. Co mam zrobić? Pomóżcie mi. Boli też trochę lewa część barku. Na lewo od szyi. Jakieś cwiczenia.

Z góry dzięki
Też kiedyś miałem podobne sytuacje, źle wykonane technicznie ćwieczenie tak się kończy. Nie panikuj, do wesela się zagoi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Ból szyi

Post autor: tin »

A jestes tego pewny znasz np przebieg wypadku? czy może potrafisz postawić diagozę z tych kilku informacji Takie przypadki są bardzo niebezpieczne! Nie można ich lekceważyc i należy skontaktowac się z lekarzem!

Jako moderator proszę nie dzielić sie swoimi spostrzeżeniami w takich medycznych problemach, gdyz nie chcemy ponosic odpowiedzialności za czyjeś kalectwo.
bobobs
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 10:28

Re: Ból szyi

Post autor: bobobs »

Witam,ja mam następujacy problem! wczoraj na w-fie gralem w pilkestalem na bramce.przez 15minut nie mialem nic do roboty,dopiero potem musialem interweniowac rzucając siępo jakims czasie odczulem silny ból w szyi po prawej stronie z tyłu (okolice karku) ból był tak silny ,że kiedy chcialem odwrocic szyja w lewo,to strasznie mnie kłuło i ból promieniował aż do okolic ramienia/barku.Nie moge okrecic sie w lewo,bo czuje ból silny z prawej strony,tak samo nie moge pochylić głowy na dół,bo mnie boliSmarowalem bolace miejsce mascia,wzialem srodek przeciwbólowy,lezalem na poduszcze nagrzewajacej i nicdalej tak samo mnie bolinawet sie w nocy budzilem,bo kiedy sie przekrecalem z boku na bok to znowu mnie bolało.Pomocy!Co mam robic?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ból szyi

Post autor: badger »

bobobs pisze:Pomocy!Co mam robic?
idź do lekarza. To jest taki pan/pani który naprawdę pomaga gdy coś nas boli i nie gryzie ani nie zjada dzieci
bobobs
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 10:28

Re: Ból szyi

Post autor: bobobs »

wiem,zapewne pójdeale chciałem spytać czy ktoś wię może co to może być za dolegliwość?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ból szyi

Post autor: badger »

nie da się tego określić nie widząc pacjenta na oczy tym bardziej że to nie jest forum medyczne.
bobobs
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 10:28

Re: Ból szyi

Post autor: bobobs »

no ale w kilku przypadkach czytajac starsze posty,zauwazylem ze ktos mial cos madrego do powiedzenia jesli chodzi o bol szyi/karku wiec czekam na podobne sugestie.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość