choroba ?osowiały szynszyl

Gabbana
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 20:53

choroba ?osowiały szynszyl

Post autor: Gabbana »

mam problem / potrzebuje jakos szybko pomocy tymczasowo gdyz szynszyl nagle stal sie jakis osowiały , nic nie je , nie pije , jakos powolniej sie rusza/ i wydala co chwile zwykle bobki nie wiem co mu jest prosze o jakas szybka pierwsza pomoc albo cos] bo dopiero po populdniu jutro ide do weterynarza
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2007, o 20:49 przez Gabbana, łącznie zmieniany 1 raz.
arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: choroba ?osowiały szynszyl

Post autor: arasari:) »

Hmm o nie wiem ja tam a chorobach sie nie znam. Dobrze ze masz zamiar do weterynarza isc. A te kupki to twarde robi czy takie miekkie i brzydko pachnace?
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: choroba ?osowiały szynszyl

Post autor: dream »

Gabbana pisze:mam problem / potrzebuje jakos szybko pomocy tymczasowo gdyz szynszyl nagle stal sie jakis osowiały , nic nie je , nie pije , jakos powolniej sie rusza/ i wydala co chwile zwykle bobki nie wiem co mu jest prosze o jakas szybka pierwsza pomoc albo cos] bo dopiero po populdniu jutro ide do weterynarza
opis po którym cieżko powiedzieć co szylowi jest, ale z pierwszej pomocy to koniecznie pilnuj by pił! nawet jeśli nie chce to rób to strzykawką bez igły raz na jakiś czas {ale pamietaj, ze szynszyle ogólnie mało piją więc może Ci się tylko wydawać, że on nie pije}
inaczej odwodni sobie organizm lub nawet zdechnie z braku płynów, poza tym idź do specjalisty od małych gryzoni bo zwykły weteryynarz może nie pomóc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości