FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: madeline_l »

olli jakoś nie mogę sobie przypomnieć żebym w tamtym roku miała jakieś wejściówki. Przeważnie pierwsze zajęcia były organizacyjne i tyle.

chemiOlka a z zielnikiem to czasem śmiesznie bywa, większość kupuje, część robi sama, ale jak przyszedł egzamin to okazało się, że są roślinki niespodzianki spod stolika o których też trzeba było coś tam powiedzieć. Ale jakoś bardzo trudne to nie było
olli
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:02

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: olli »

ooo serio? Bo ja czytałam, że z biofizyki na 100% ma coś być.
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: madeline_l »

Wszystko Wam wyjaśnia. Z biofizyki akurat sprowadza się to do jednego pytania dotyczącego ćwiczenia, którym macie się akurat zajmować. Taki banalik chociaż trafiła się osoba, która wyleciała z zajęć.
olli
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:02

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: olli »

A bo ja zrozumiałam tak że przyjdziemy na pierwsze zajęcia i od razu będziemy mieli jakas kartkówe
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

yhym, w takim razie ja bardzo chętnie kupię dobrze zrobiony zielnik! jak ktoś ma i chciałby sprzedać to proszę o kontakt
mondecolore
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2013, o 19:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: mondecolore »

Witam, zaczynam farmację w tym roku. Poszukuję współlokatorki do pokoju na stancji, w centrum, kilka minut pieszo od ulicy Ostrogórskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv cena atrakcyjna- właścicielka życzy sobie 300zł od osoby (czynsz + media). Więcej informacji na priv
olli
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2013, o 11:02

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: olli »

Nie ma ktoś na zbyciu fartucha?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

olli, samorząd właśnie zbiera zamówienia
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

Razem z koleżanką poszukujemy trzeciej dziewczyny do mieszkania trzy-pokojowego lub wynajmiemy dwa pokoje w Sosnowcu.
Pomooocy
mondecolore
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2013, o 19:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: mondecolore »

chemiOlka pisze:Razem z koleżanką poszukujemy trzeciej dziewczyny do mieszkania trzy-pokojowego lub wynajmiemy dwa pokoje w Sosnowcu.
Pomooocy
chemiOlka, możesz i coś napisać o tym mieszkaniu na pw? chodzi mi o lokalizację i cenę
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

mondecolore pisze:
chemiOlka pisze:Razem z koleżanką poszukujemy trzeciej dziewczyny do mieszkania trzy-pokojowego lub wynajmiemy dwa pokoje w Sosnowcu.
Pomooocy
chemiOlka, możesz i coś napisać o tym mieszkaniu na pw? chodzi mi o lokalizację i cenę
niestety już nieaktualne, właśnie znalazłyśmy mieszkanko dwupokojowe
użytkowniczka
Posty: 2
Rejestracja: 8 paź 2013, o 22:09

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec materiały!!

Post autor: użytkowniczka »

Sprzedam bardzo dobre materiały na 1 rok Farmacji w Sosnowcu . Wszystko co potrzeba w wersji papierowej i dodatkowo elektronicznej na kilku płytach CD. kontakt GG:13972119
MarSi
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 22:18

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: MarSi »

Bardzo proszę o pomoc:

czy ktoś miał zbója (może ktoś z waszego kierunku/z innego) z biochemii na ŚUMie (wydział farmaceutyczny) i mógłby powiedzieć jak mniej więcej to wygląda?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości